Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy, hogy lehet ( jelen...

Norbert900 kérdése:

Hogy, hogy lehet ( jelen esetben ) a C: meghajtóról a D: meghajtóra tenni a játékokat?

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy a C: meghajtómban már nagyon kevés hely van, és egyszer rátettem a GTA San Andreas-t, és a Sims 3-at. A Sims 3-at egyszer már próbáltam Ctrl+c-Ctrl+v-vel átrakni, de kihagyott pár mappát, azokat meg kézzel se engedte átrakni. Szóval ezt, hogy lehetne megoldani, hogy az EGÉSZ mappát átrakja?

2013. máj. 4. 08:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen át lehet rakni, de nem a hozzá nem értő Ctrl+c módszerrel, hanem uninstall aztán telepítéskor a "D"-t adod meg és ennyi...
2013. máj. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 hypno ***** válasza:

És uninstall előtt a játék mentéseidet másold át valahova, ahol biztonságban vannak.


Már persze ha kellenek.

2013. máj. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Copy-zod a D-re, Mármint az EGÉSZ mappát. Majd a mappában lévő start gombról csinálsz egy gyorsindítóikont (Shortcut) és azzal indítod el a játékot.
2013. máj. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 tamasoft ***** válasza:
Csak úgy lehet, ahogy Fehersrac írja, a többi veszélyeket rejt magában.
2013. máj. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Gergő, hülyeséget ne írj, mert a játékok nagy része így el sem indul...
2013. máj. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Ian Catman ***** válasza:
3-as: a "copy" néha elég, de általában nem. Vannak olyan szanaszét pakolt részei, amelyek nem a játék mappájában vannak. Csak azt érdemes megpróbálni amit fentebb írtak, hogy uninstall, és újra telepítés D-re. (Ha nem sikerül, akkor jó esetben az uninstall még visszaállítható, de ez nem biztos.) Sima copy aligha elég.
2013. máj. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Igen az újratelepítésben gondolkoztam, csak a mentéseket nem találom. De azt már megoldom. Egyébként is a kérdést azért hoztam fel, mert néhány helyen olvastam ilyen programokat, amik áttudják tenni, stb.. De inkább újratelepítés.
2013. máj. 8. 16:10
 8/9 Ian Catman ***** válasza:
Ha meg tudod oldani, akkor feltétlen az újratelepítés, hiába az a program ami átteszi, a program hagyhat apró nyomokat amiket keresgélni fog és panaszkodik majd, hogy nem találja. Telepítsd újra csontszárazan.
2013. máj. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 hypno ***** válasza:
És ha magyarítást is kell telepíteni, akkor ne feledkezz meg róla, hogy a magyarítások telepítője általában az alapértelmezett útvonalat ismeri, vagyis át kell írni, ha azt akarod, hogy működjön.
2013. máj. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!