Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Menyi lehet a szivargyujto...

Menyi lehet a szivargyujto maximalis feszulcsege?

Figyelt kérdés

Audi a5 problemak vannak a aramkorel miutan egért tapasztaltam a csintalankodni.a radiom kis be kapcsol a izók mindig kiegnek vagyis a izo vege lesül a kontaktusnal.ha aszivargyujtot bedugom zavarja a radio frekveciat ep ha mukodik.14.6V-- felet mertem a szivargyujtoban30V~

A 30 nem is ertem mi az mikor 15A biszti van.

Megorulok mar etol a kocsitol.

SEGITCSEG


2020. ápr. 27. 12:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
83%

az A és a V-t ne keverd ombre... abból csak a baj van.

amúgy 14-15V teljesen normális a szivargyújtóban. 14,4 az akksi töltési feszültsége.

30V-nak nem kellene ott lennie.

valamit nagyon összebarmoltál tesó! Ha a vellanyhoz is annyira értesz mint a helyesíráshoz akkor csoda, hogy még nem gyújtottad ki a verdát....

vidd el inkább valami hozzáértőhöz mielőtt bennégsz... az lesz a cumi ha kigyullad és nem tudsz kiszállni, mert félrekötötted a zárat (is)....

2020. ápr. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
81%

Kezdésnek a Volt és az Amper közt kellene különbséget tenni. A biztosítéknak semmi köze a feszültséghez.


A 12 voltos akkumulátor feltöltve kb 13,2-13,6V feszültségű. Ha jár a motor akkor a generátor feszültsége 14,4V lehet maximum.

Nem tudom, a 30 Voltot hogyan sikerült mérni de ott már hatalmas gond lenne. Sem az elektronika sem az akkumulátor nem visel el ennyit. Még rövid távon sem.


Szerintem ne itt próbálkozz, egy autóvillamosságis pár perc alatt megmondja mennyi-az-annyi.

2020. ápr. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy szar a generátorod. Nekem is volt anno ilyen. De ott csak 20-22 V-ra ment fel minden. Fillogtak rám mit az állat. Aztán vettem észre, hogy a lámpa kb. mint a távolsági fényszóró.

Be is vittem javíttatni. Régi akku volt benne így mondták is, hogy ez a kis "gond" szépen el is cseszte.

2020. ápr. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Emberke en semmit Nem kevertem össze és nem baj mondtam semmit össze egér nyomok ott találtam Szerintem az rágott meg valamit és valahol letestel valami ami a helyesírást illeti szlovákiai magyar vagyok szlovák iskolába jártam Angliába élek és kilenc nyelvet beszélek jó a helyesírás az szar de majd ha a Fele annyi nyelvet beszélek meg szólhatsz és Kösz a semmit
2020. ápr. 28. 02:05
 5/26 Szervizmérnök úr ***** válasza:
59%

Hagyjuk ezt, ennek nem ez a kulturált módja.

Amikor én külföldi fórumon kérdeztem, bele tudtam írni azt is, hogy előre elnézést kérek az esetleges hibákért. Más kérdés, hogy végül azon poénkodtak, mennyire hibátlanul írtam, egyesekhez képest.

Utána jönne az, ha elfelejtettél előre bocsánatot kérni a vizuális szennyezésért, akkor megteszed utólag és mindjárt másképp jönne ki.

Te a legrosszabb lehetőséget választottad: utólag hőbörögsz, még te vagy megsértve.

Nem, te engem sértettél meg, amikor megláttam a kérdésed, amikor még válasz sem volt itt egy darab sem.

Ekkor én viszont azt a lehetőséget választottam, hogy inkább nem szólok egy szót sem, azaz nem segítek a problémádban, mert ezt már nem vagyok hajlandó eltűrni.

Most utólag tévedtem ide ismét, erre ezt kell látni, hogy még neked áll feljebb, szokás szerint.

Még egy adalék, amikor ilyet látok, szoktam arra is gondolni, hogy lehet külhoni magyar, néha már felismerem a szlovák, román "akcentust" is.

Ezt nem fogod elhinni, pedig nem kamu: esetedben pillanatra átvillant az agyamon: szlovák?

Mégis annyiban hagytam, nem írtam inkább semmit.

Most azért írtam, mert rá is érek, meg hátha okulsz is belőle. Vagy bárki, aki olvassa és megérti, hogy némelyik kérdést hányinger olvasni, de magával is kitol, ha emiatt nincs kedve válaszolni másoknak.

Ha szólunk, akkor meg a szokásos hőbörgés, nem mindenkinek van ehhez kedve, és akkor inkább nem írok semmit, ez ilyen dolog.

2020. ápr. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Par napja szeretnek ehez .....kommentet fúzni de ...
2020. máj. 9. 06:46
 7/26 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Tudom, csak kellő intelligencia hiányában még az sem jött össze.

Ezért igazán kár volt megszólalni.

Írásjelek, pontok, vesszők, szóközök tisztességes használata független a nyelvi tudástól.

Ezek minden európai nyelvben használatosak.

Szóköz nélkül kiteszek három pontot... Utána szóköz. Érted?

Ilyen finomságok (nem négy pont, nem kettő, hanem egy vagy három pont) is az általános intelligencia ismertetőjelei.

Nem kiabálunk nagybetűkkel stb.

2020. máj. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Nem Nem alacsonyodom le hozatok. nagy magyar oszetartas.

Almomba se gondoltam volna hogy irok ide aegyik a helyesirast a masik mittudom en mit vett ki a kerdesbol.de aszt hogy szapulod a masikat es mingyart ilyen szutyok inteligencia meg minositeni probalsz.

Te agyon iskolazot 2szamjegyu IQ val rendelkezel.sokaig hidegen hagyot mer nem alacsonyodom le hozatok.legyel magyar kulfoldon ugy ahogy mi voltunk elnyomas es rendszerr alatt te.fingod sincs arrol se amit te magad le irtal mert a agyad szulemenye ugy ahogy te agyad elkebzelte.elmondom neked.7.9☆a nick name amit adtal magadnak mar ott szamomra egy senki vagy.agyon alazol aszthiszed hoztal ennek a oldalnak valamit.jo le ertekelo a site nak reszemrol.cilag vadász.alap inteligencia hilyanzik beloletek es mar az hogy te mereszelsz barkit minositteni ugy hogy eletedben mem ladtad...pppppfff.

2020. máj. 21. 08:10
 9/26 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Épp tegnap láttam:

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__gps-na..

Az illető feltett egy kérdést szinte hiba nélkül. Majd a végén ezt írja:


"Helyesírásért előre bocsi Felvidéki vagyok néha nehezebben megy, válaszokat előre is köszi."


Erről beszéltem. Intelligencia. Mivel még mindig nem sikerült értelmezni, hogy itt nem az írás a probléma, megpróbálom ismét:

– Legalább elnézést kértél volna előre.

– Legalább elnézést kértél volna utólag.

Legalább úriember maradtál volna. Vagy inkább ne is szóltál volna vissza semmit. Még az is jobb lett volna, mint kimagyarázni a védhetetlent. Mit nem lehet ezen érteni...

2020. máj. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Szervizmérnök úr ***** válasza:
Ennyire telt az intelligenciából, még mindig nem érti (pedig igyekeztem egyszerűen fogalmazni), inkább bedob nekem egy személyeskedő, trágárkodó privát üzenetet...
2020. máj. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!