Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Menyi lehet a szivargyujto...

Menyi lehet a szivargyujto maximalis feszulcsege?

Figyelt kérdés

Audi a5 problemak vannak a aramkorel miutan egért tapasztaltam a csintalankodni.a radiom kis be kapcsol a izók mindig kiegnek vagyis a izo vege lesül a kontaktusnal.ha aszivargyujtot bedugom zavarja a radio frekveciat ep ha mukodik.14.6V-- felet mertem a szivargyujtoban30V~

A 30 nem is ertem mi az mikor 15A biszti van.

Megorulok mar etol a kocsitol.

SEGITCSEG


2020. ápr. 27. 12:35
1 2 3
 21/26 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Köszi, ha nem írsz többet és még mindig nem érted: nem gond a helyesírás, külhoninak nem kötelező* éppen jól tudni.

De gond az illem: jelezni előre, hogy mi van, esetleg elnézést is kérni és akkor tényleg semmi gond nincs.

Itt szívesen segít mindeni a magyaroknak szerintem, vagy bárkinek is.


*Nem kötelező, de aki megfelelő mennyiségű magyar nyelvű irodalmat olvasott ifjabb korában, annál azért automatikusan ragadnak dolgok.

2020. máj. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 Szervizmérnök úr ***** válasza:
Vagyis mindenki.
2020. máj. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Feltűnt azért hogy mintám szlovák suliba jártam és sorry én magyart és szlovákot se olvastam.angol és görög.es megint kezded a provokációt de ebbe nem megyek bele.szivesen de csak bizonyítanám amit szeretnél elérni.
2020. máj. 27. 18:21
 24/26 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Úriember betartja a szavát. Ha én valahol kijelentem, hogy nem kívánok többet írni oda, azt be is tartom.

Vagy nem teszek olyan ígéretet, amit nem tudok betartani.

Tudomásom szerint Szlovákiában is tud magyar nyelvű könyveket olvasni, aki akar. De mindegy, most nem ez volt a lényeg.

A 21. válaszom első felén volt a hangsúly, de terelsz, már megint. Ezért kár volt megszegni a szavad.

2020. máj. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Už by si s tym mohol prestať kamoško.hat de nem akartam.olvasgasd te a szép magyar irodalmat mas nyelvet úgy se tuddc.a másik mi lenne veled ha nem irnek mar.

Van ott Baj nálad te úriemberek gyöngye.mint ahogy már elmitettem te nem vagy magyar a szemembe.hiaba beszelsz te meg forgatod a köpönyegedet magyarul itt.csak egy vérszívó vagy.a nemzeted vérszívó.a könyvek itt is megtalálhatóak de amilyen nyelven beszélünk othon nem akartam olyant olvasni mivel én bővíteni próbáltam a nyelvtudásom.beszéld csak a magyart szépen és írjál hibatlanul.a bokákig se érsz.

2020. máj. 27. 20:36
 26/26 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Ugyan már, ezt is tisztáztuk.

Nem kell magyarul tudni, hogy a mondatok elején nagybetű van, vesszők is vannak stb. Igénytelenség, ennyi.

Ezzel a vérszívó nemzeti dologgal meg elszóltad magad, hogy te itt nem is érdemelsz semmi segítséget.

A dolgok helyükre kerülnek.

2020. máj. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!