Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A használaton kívüli, de még...

A használaton kívüli, de még jól működő CRT tv-nek melyik a legértékesebb része? Bontsam szét vagy dobjam ki egyben?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 30. 18:40
 1/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

Hulladékudvarban szoktam leadni.

A képcső üvegébe adalékolt ólom (a röntgensugárzás kivédésére) veszélyes hulladék.

Egyesek a rezet szokták kitermelni belőle.

2020. ápr. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Ha jól működik, ajándékozd el, például kórházak nagyon szoktak örülni neki.
2020. ápr. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igyekezz megszabadulni tőle. Manapság már a kutyának nem kell ilyen készülék.

Kiszedhetsz belől némi rezet, de tényleg cigány munka, és el nem tudom képzelni, hogy keresnél rajta.

Ui. Amúgy a kórházak fenntartása a amgyar állam feladata. Ezért kapják az adónkat. Szóval nyugodtan dobd ki egy lomtalanításnál, és várd el parlamenti képvislődtől, hogy ő intézzen RENDES tévét a közintézményekbe. Ez a dolga.

2020. ápr. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hobbi elektronikával foglalkozó ismerősök örömmel átveszik az áramköri lapokat.
2020. ápr. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszi a válaszokat. Sajnos belefutottam én is a "kutyának sem kell" problémába. Mindenütt a lapos TV-k a menők. Azt hiszem, hogy a hulladékudvar lesz a megoldás, ott remélhetőleg szakszerűen kezelik a veszélyes részeket.
2020. máj. 1. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!