Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mennyire megbízható a Huawei...

Mennyire megbízható a Huawei okosmérleg?

Figyelt kérdés
mennyire pontosan méri az adatokat a huawei okosmérlege? Elég jó árban van 10 ezer forintért meg lehet venni,gondolkoztam hogy veszek egyet. De mennyire pontos pl az izomtömeg, és a tetzsír% mérése? Mert láttam egy videót ahol egy srác 121kg volt 34%-os testzsírral, de 71kg izomtömeget írt. Nekem azért elég furcsa, hogy egy elhízott emberen aki nem edz, hogy van 71kg izomtömeg,amikor pl dennis burkhardt(izomvadász) egyik videójában azt mondta, hogy ő rajta van 37,7kg izomtömeg. Akkor hogy lehet egy elhízott emberen majdnem a duplája? Szerintetek megéri azt a 10 ezer forintot? Tudom,hogy nem orvosi eszköz de ha egy jó körülbelüli értéket tud mutatni azzal én megelégednék.

2020. máj. 1. 01:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Én egyszer elmentem egy dietetikushoz ott valami bazi nagy eszközzel mértek meg, és közel hasonló adatokat kaptunk mint otthon a mérleggel. Nekünk van, én szeretem, nem olyan pontos mint az orvosnál lévő, de közelitenek a számok hozzá.

Mondjuk rajtam nincs sok zsír, meg izom se, szóval sok esélye se volt tévedni

De ettől függetlenül nekem tetszik, telefonra lehet menteni az adatokat, követni a fogyást stb.. Tok poénos

2020. máj. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!