Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Autó rádió utólagos aux kábel...

Autó rádió utólagos aux kábel serceg híváskor?

Figyelt kérdés

Sziasztok, régi autórádiómhoz lehet kapni aux csatlakozót. Zenehallgatásnál tökéletesen működik, azonban híváskor elkezd pattogni/recsegni az összes hangszóró, ugyanígy a mobilnet bekapcsolásakor, de ott már csak az első 10 másodpercben.


Van egy kivezetett szál a csatlakozón ami sehová sem vezet, olvastam róla régen, hogy mi a pontos megnevezése de most nem jut eszembe...na ha ezt a szálat megfogom az ujjaimmal akkor ez a recsegés kicsit halkabb lesz.


Mitől lehet ez? Hogyan tudom megszüntetni? Ez valami ún. gerjedés?


Köszönöm!



2020. máj. 1. 11:55
 1/4 A kérdező kommentje:
2020. máj. 1. 11:56
 2/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Ha a vezeték az árnyékolással közös a csatlakozóban (képről nem egyértelmű), akkor lehetne éppen testelni, de az belül is testre megy, így szinte mindegy lenne.

Egyéb esetben a készülék PDF leírását kellene megkeresni a neten, típus alapján.

2020. máj. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Leírása nem nagyon van. Ha a piros kábelre gondolsz akkor az úgy van mint a képen, külön fut (nem tudom a képen miért halványabb) pontosan mit kéne vele csinálnom? Nem nagyon ismerem ezeket a szakszavakat.
2020. máj. 2. 12:32
 4/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Attól még írhatnál valami típust, így vaktában találgatni vicc.

Elvileg lehetne némítószál is, telefonos kihangosításhoz.

2020. máj. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!