Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Minden IPS monitor panelnál...

Minden IPS monitor panelnál így van?

Figyelt kérdés
Minden IPS panelnál van ez a "IPS glow" jelenség? Hogy a sarkában világosabb folt van sötét kijelzőnél? Ezért inkább érdemesebb TN paneles monitort venni IPS helyett? Mit gondoltok erről?

2020. máj. 6. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem gamimgre kell, akkor semmi képpen se vegyél TN panaeles monitort. Ennek a jelenségnek nem kéne feltünőnek lennie.
2020. máj. 7. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából kb alap felhasználásra vagyis netezés filmnézés gépen meg max 1-2 játékra néha! Mindenki IPS monitort ajánl! Vettem is egy Lg 22mk400 IPS monitort két hete de visszavittem mert volt ez a jelenség hogy sötét képernyőnél a két sarkában és alul is volt ilyen világos folt ami kissé zavart! Így visszavették és visszakaptam az árát! De szeretnék egy jó monitort 30-40 között és Lg-be! Eddig mindenki IPS-t ajánl de bizonytalan vagyok hogy megint lesz az a jelenség! A Tn panelesek meg elvileg nem adnak olyan szép képet! Ezt néztem ki IPS be: LG 24mk430h IPS 24colos van Tn-be is de nemtudom melyik legyen!
2020. máj. 7. 06:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is IPS van, ráadásul olcsó, de nem tapasztaltam még ilyet.
2020. máj. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!