Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan kell egyszerűen bekötni...

Hogyan kell egyszerűen bekötni egy STK 4151IIt?

Figyelt kérdés

2020. máj. 7. 11:45
1 2
 1/17 Szervizmérnök úr ***** válasza:
80%
A legegyszerűbb bekötés (az alapkapcsolás) szerepel az adatlapján.
2020. máj. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Szervizmérnök úr ***** válasza:
50%

Ne írj privátot, nyilvános felület, mindenki okulására.

Az adatlapját innen szoktuk letölteni:

[link]

2020. máj. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem tudsz elküldeni egy linket
2020. máj. 7. 12:25
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem tudsz elküldeni egy linket?
2020. máj. 7. 12:26
 5/17 Szirty ***** válasza:

Próbáld itt!


[link]


[link]


Most miközben ezt az üzenetet írom nem tudom hogy amikor megnyomom a "Válasz elküldése" gombot akkor a GYK oldala mennyire fogja tolerálni a linkeket.

Ezért megkérem a jelenlévőket hogy ne engem baxogassanak ha telenyomja az oldalt rizsával!

Köszönöm!

2020. máj. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Szervizmérnök úr ***** válasza:
50%

# 5

Tudom, hogy miért írod ezt, de nincs igazad.

Múltkor egy olyan dologgal cseszted szét az oldalt, amiről egy állítólagos hozzáértőnek és rutinos gyakori látogatónak előre tudni kellett volna, hogy gond lehet az URL-ben lévő vessző miatt, továbbá előre láttad, mennyi végtelen szemetet tartalmaz a link, ami irreleváns a linkeléshez.

Ilyenkor aki kicsit is ad magára, előbb megtisztítja a végtelen hosszú linket, utána másolja be ide.

Azt is írtam akkor, hogy nem gond, lehet ilyen hibákat véteni, csak nem neked, mert hozzád méltatlan. Hiszen te ennél okosabbnak szoktad képzelni magad. Vagy akkor lejjebb kellene engedni az arcból.

Másik dolog, ha mégis elszúrok valamit, legalább utólag elnézést kérek, javítok, még törlést is kérhetek.

Nos, esetedben ez is átment végül vicces kimagyarázásokba, szokás szerint.

Egyszerűen nem értem, hogy valaki nem látja, nem érzi ezeket a dolgokat, különbségeket. Hogy ez miért magyarázza meg a korábbi vitákat is.

Pedig számomra igazol minden korábbit is. Azokban is pont ennyire volt igazad.

2020. máj. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Szirty ***** válasza:

"előre tudni kellett volna, hogy gond lehet"


Nem szoktam átböngészni a 400 karakterből álló URL-eket hogy milyen karakterek fordulnak elő benne.

Ezután sem fogom!

A probléma nem az hogy vessző van benne hanem az, hogy a GYK oldala hibásan kezeli az ilyen URL-eket és ennyi.


"nem gond, lehet ilyen hibákat véteni,"


Vétettek is mint az látható de sajnos azóta sem javítják. Nem tartom katasztrofálisnak a problémát, bár valóban zavaró.


"okosabbnak szoktad képzelni magad"


Eddig még soha nem találtad el mit szoktam képzelni!

Javaslom ne is kísérletezz ezzel a jövőben!


"Pedig számomra igazol minden korábbit is. Azokban is pont ennyire volt igazad."


Tévedésben élsz!

De nyilván azért, mert neked ez így jó. De engem meg nem nagyon érdekel mert nincs számomra súlya annak amiket a fejemhez vágsz! Szórakozásnak jó lenne ha nem volna szánalmas.

2020. máj. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Szervizmérnök úr ***** válasza:
50%

# 7

Nevetségessé teszed ilyen érveléssel.

Nem kell 400 karaktert átnézni egyáltalán, hiszen lényeg az elején van. Két példa egy képen:

[link]

A második sorban lévő karakterek szóköz nélkül szétnyomnák az oldalt, holott a linkelés szempontjából nekünk csak szemét.

De aki kicsit is ért hozzá, egyszerűen kiemeli a lényeget:

[link]

Második példánál mennyi intelligencia szükséges ahhoz, hogy csak megkeressük a .html utáni részt és lecsapjuk a végét?

[link]

Ez a lehetőség például sok más oldalnál, linknél is adja magát.

Mi ebben a bonyolult, hogy még sokadszorra sem érted?

2020. máj. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Szirty ***** válasza:

"Mi ebben a bonyolult, hogy még sokadszorra sem érted?"


Értem én értem.

Te nem érted mert nem az volt a lényege annak amit írtam hogy hány darab karaktert nem nézek át, hanem az hogy nem nézem át.


Felfogtam azt is hogy te ezt nehezményezed. Jogod van hozzá. Szerintem túl van ez reagálva.

2020. máj. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
11%

#8: Már megint nagy az arcod?

Szerintem hagyd a fenébe, úgysem bírja ki, hogy az övé legyen az utolsó szó.

2020. máj. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!