Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Belefolyt a víz a billentyűzet...

Belefolyt a víz a billentyűzetembe, és egy csomó gomb nem működik úgy ahogy kellene. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
pl. ha megnyomom az L-t, akkor leír egy L-t és egy E-t. Meg ha nyomok egy backspacet, akkor kitörli az utolsó betűt vagy számot, de abban a pillanatban vissza is rakja. A billentyűzetet szétszedtem, megnézem belűl, de nem tudtam rendesen szétszedni, mert eléggé nehéz az elemeket lecsatolni egymásról. Na meg mindig, amikor szétszedtem le kellett szednem az összes billentyűt, és utána visszarakni.

2020. máj. 8. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
tedd bele rizsbe. Lehet hülyeségnek hangzik viszont nekem az hozta helyre a telóm. Egy éjszakát hagytam benne. Kiszívja a nedvet úgyhogy egy próbát mindenképp tegyél szerintem.
2020. máj. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2020. máj. 8. 19:39
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Árulja már el nekem valaki, hogy mi az alapja ennek a "rizs majd kiszívja" nevezetű marhaságnak?
2020. máj. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs semmi alapja, vírusszerűen elterjedt ostobaság. Semmiféle józan magyarázat nincs arra, hogy egy elázott eszköz mellé tett rizs átszívja a vizet. Csak az első válaszolóhoz hasonló lelkendezők, akiknek amúgy is helyreállt volna az eszközük.

[link]

2020. máj. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Na meg mindig, amikor szétszedtem le kellett szednem az összes billentyűt, és utána visszarakni."

Nem értelek, minek kell a billentyűket leszedni?

[link]

A fóliát kell lepucolni.

[link]

Jó, persze, a mechanikát is ki kell esetleg szárítani, de az megy a gombok leszedése nélkül is.

2020. máj. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gondosan kiszáritod és leadod veszélyes hulladékként!
2020. máj. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#5


Ez a billentyűzet nem olyan mint a simák. Le kell csavaroznom az elejét, és ne tudom úgy lévén i hogy ne kelljen a gombokat is.

2020. máj. 9. 13:50
 8/8 A kérdező kommentje:
Bocs, autocorrect. Nem tudom úgy levenni*
2020. máj. 9. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!