Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az miért van hogy egy csomó...

Az miért van hogy egy csomó lánynak elég egyetlen egy valami elszólás vagy bármi büfi ami pont nem úgy jön ki ahogy akarja az ember és akkor már lekoptatnak?

Figyelt kérdés

Akár csak egy poén ami nem volt vicces vagy akármi hülyeség és akkor egyből lapát van..

Egyáltalán nem alpári dolgokra gondolom hanem valami kis pitiáner hibára amit elkövet az ember...


2015. febr. 20. 03:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet félreérted.

Vagy csak ürügy mert nem tetszettél neki vagypedig tényleg nagy hülyeséget mondtál.

2015. febr. 20. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez tényleg ürügy lehet. Én azért néha elég alpári vagyok, főleg részegen, de még egy csaj sem koptatott le miatta. :D
2015. febr. 20. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért mert nekik nem kell dolgozni azért, hogy képbe kerülj, így nem is becsülnek meg annyira. Minél többet tettek, annál elnézőbbek, ha elmegy a randira, és amúgy tetszel neki, már elnéz néhány taplóságot, miután összejöttetek még többet, ha már közös lakásotok van, akár tele is finghatod.
2015. febr. 20. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Csak ürügy.

Amúgy is lekoptattak volna, mert nem tetszel nekik.

2015. febr. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert észreveszi rajtad,hogy ugyetlenkedsz.Egy Férfi nem ugyetlenkedik.Egy férfi nem is csajozik,meg is feltud minden csajt szedni...
2015. febr. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Az miért van hogy egy csomó lánynak elég egyetlen egy valami elszólás vagy bármi büfi ami pont nem úgy jön ki ahogy akarja az ember és akkor már lekoptatnak?


Ne általánosíts kérlek, a csomó az több mint akikkel találkoztál az én olvasatomban.Ha pedig nem több akkor nem pitiáner, hanem sorozatosan elköveted azt a hibát. ;)


A Férfiak ha tenni akarnak egy nőért azt mondják, akkor miért nem tesznek?


A Nők sokkal türelmesebbek, elnézőbbek mint gondolnád.A férfiak makacsabb természetűek, nem nyitnak új lapokat ha valamit elrontanak, nem ismerik be nem kérnek elnézést..stb...


Tisztelet a kivételnek.

2015. máj. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én egy rosszul sikerült poén miatt nem hajtanék el semmit, ha az nem sértő vagy alpári. De most komolyan, egy igényes nőtől azt elvárod, hogy nyilvános helyen böfögés után a nyakadba szakadjon?
2016. okt. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!