Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha olyan laptopot rendeltem...

Ha olyan laptopot rendeltem amin Windows 10 pro van akkor office is lesz rajta vagy külön meg kell vásároljam?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy laptopot amin Windows 10 pro van (egyáltalán nem értek az ilyesmihez szóval bocsi hogy ha ez hülye kérdés ) akkor meg kell vásároljam az office 365-t hogy legyen rajta Excel , powerpoint illetve word ? Illetve Még az is érdekelne hogy mi az az endlessOS és a freeDOS

2020. máj. 16. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
A Windows-hoz nem jár office, nem része a rendszernek, külön meg kell venni. A másik két kérdésedre meg Google barátod részletes választ fog adni.
2020. máj. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem jár hozzá Office 365. Előfizethetsz rá.

2. Ingyenes operáció rendszerek, csak azért, mert nem lehet op. r. nélküli gépeket értékesíteni.

2020. máj. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az Endless egy Linux-típus, nekem eléggé bejön, pedig korábban sose gondoltam, hogy linuxos leszek.
2020. máj. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A Free Dos semmit sem jelent, ha használni akarod, akkor telepíteni kell rá a Windows 10-et.
2020. máj. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!