Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nem Európában vásárolt nyomtat...

Nem Európában vásárolt nyomtatóban ha csak a tápegység kártyát kicserélem (nyilván 220v-ra) akkor máris használhatom hazai hálózaton?

Figyelt kérdés

Vagy az még nem oldja meg a problémám? Konkrétan a 110-es kártyát már kiszereltem, és ALiexpresszen megrendeltem a 220-as kártyát, de azért felmerült bennem a kérdés, mi van ha ez nem elég.


Köszönöm a válaszokat!



2020. máj. 16. 15:33
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Legyen 230v, mielőtt valaki ebben látná a lényeget. Köznyelvben kettőhúsz, a kérdésen nem változtat. Köszönöm
2020. máj. 16. 15:35
 2/11 lali24 ***** válasza:
100%

elvileg minden további nélkül, de azért ellenőrizd, hogy a cserekártya ugyanazokat a feszültségeket adja le, mint az eredeti.

ha azok stimmelnek, akkor nyugodtan használhatod.

2020. máj. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Szervizmérnök úr ***** válasza:
63%

"Legyen 230v, mielőtt valaki ebben látná a lényeget."

Nem jó ilyen gúnyos jellegű megjegyzéseket tenni szakemberek irányába, mert lehetett volna bizonyos szakmai észrevételem, de ha így állunk, akkor megtartom magamnak, aztán csak költekezz potyára...

230 V nagybetű a fizikában.

2020. máj. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

"Nem jó ilyen gúnyos jellegű megjegyzéseket tenni szakemberek irányába"

Megszólalt a gödörből a lyuk! :D azért szoktál te jóval savazósabb megjegyzéseket is tenni a kérdezők irányába. Az már más kérdés, hogy nem szokták érteni... ezért is érlek mindjárt utol! Már csak 2 pont! :)


Kérdező ha megjön a 22... ööö 230-as kártya, akkor mérj rá mit izzad ki magából.

Ha mr megrendelted, akkor már úgyisem tudunk lebeszélni.

2020. máj. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Szervizmérnök úr ***** válasza:
57%

454 pont csak értékelésekből? Úgy könnyű, ahhoz nem kell sok ész...

Ha a válaszokat nézzük, akkor jelenleg 3280 / 2802 az én javamra, ha jól látom. Méghozzá úgy, hogy kifogtam több elmebeteget is, amelyik elkezdte sorozatban leminősíteni a válaszaim, csupán a szemétkedés kedvéért.

Nem mintha különösebben számítana, csak a tisztánlátás kedvéért.

2020. máj. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%

:)))))))))))))))))

erről beszéltem :D

2020. máj. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"Nem jó ilyen gúnyos jellegű megjegyzéseket tenni szakemberek irányába..."


Nem az irányodba ment Mr. Szakember-Szervizmérnök-Elnök-Igazgató úr, Te szaladtál bele. Én nem tudom mik ezek a pontok, de ne itt beszéljétek már meg.


Nagyon köszönöm azoknak akik válaszoltak!

2020. máj. 16. 22:22
 8/11 Szervizmérnök úr ***** válasza:
37%

Igazság szerint csak tanács akart volna lenni. Aki kérdést tesz fel, annak nem tanácsos már előre "arrogánskodni" a potenciális válaszadókkal.

Mert esetleg nem válaszolnak.

Ha még mindig nem lenne érthető, ilyen történetekben ott van a csavar, hogy először is laikusok kikérik szakemberek tanácsát.

A szakmai precizitás jó. Jó a válaszhoz.

De amikor a szakember szólni merészel, hogy őt zavarja valami butaság, akkor a szakember már rohadjon le. Mit is akadékoskodik itt ez a szemét...

Vicc az egész...

2020. máj. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%

Ahogy 2. írta, ha az új 230 V-os egység ugyanazokat a feszültségeket adja le és ugyanakkora árammal terhelhető, mint az eredeti 110 V-os, akkor használhatod.


3-5-8:

Ha laikus tesz fel egy kérdést és valamit szakmailag nem pontosan ír le, azt ki lehet javítani, de nem ilyen bunkó módon! 230v vagy helyesen 230 V ezt most nagyon fontos volt kijavítani, aki ért hozzá, úgyis tudja miről van szó, ezt volt a lényeg?

Eddig három választ írtál, egyik sem volt hasznos a kérdezőnek! Nagyarcú ez a vicc! Egyébként honnan tudjuk, hogy te egyáltalán szakember vagy? Mert te azt állítod magadról? Ja, akkor biztos.

2020. máj. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Szervizmérnök úr ***** válasza:
37%

9:

Ennek pont ez a lényege: magával szúr ki, gyakorlatilag elterelteti a témát.

Gondolj bele, semmi nem lett volna, ha nem teszi a fejét már előre. Sőt, van egy bizonyos szakmai dolog, amit én tudok, de én egy ilyen szemét alak vagyok, hogy amikor arroganciát tapasztalok, azért sem árulom el. Főleg ezen az oldalon, mert itt olyanokat tapasztaltam már, hogy ne tudd meg...

Megérte?

Nyilván megérte neki, majd nehogy én kérjek elnézést... Hogy már előre gúnyolódott a precíz embereken. Akiktől ő tanácsot szeretett volna. Ördögi kör.

2020. máj. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!