Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Macbook vásárlás előtt állok...

Sajtkuka14c kérdése:

Macbook vásárlás előtt állok melyik lenne legjobb?

Figyelt kérdés

1. [link]


2. [link]


Azért macbookot veszek mert apple telefonom van és órám. Tanulásra, filmmezésre, videonézés, internetezésre használnám



2020. máj. 23. 16:02
 1/2 anonim válasza:
Ne használtat vegyél szerintem
2020. máj. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha csak ennyid van rá, felejtsd el a Mac-et! Nem károgásból írom, de csak szívni fogsz vele. Azzal nem értek egyet, hogy ne vegyél használtat, mert igenis lehet megbízható embertől/bolttól venni. Nekem egy 2017-es i7, 16gb ram, 256gb ssd modell van 15-ös képernyővel. Ezt 550 ezerért vettem 2 hónapja, a háttértár méretén kívűl meg vagyok elégedve vele. Ehhez jön még pár adapter meg ilyesmik. Csak azért írtam le ezeket, hogy lásd a léptpékeket, ha Mac-ezésre adod a fejed.

2015-ös Pro modell alá ne menj, azok már emberi áron vannak és lehet bővíteni őket.

2020. máj. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!