Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik laptopot választanátok...

Sm's girl kérdése:

Melyik laptopot választanátok az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy új laptopot vásárolni, ami fontos szempont hogy minőségi legyen az anyaghasználat ugyanis az elmúlt 2 laptopom is eltörött, annak ellenére hogy vigyáztam rá, nem volt leejtve stb.

Egyetemista vagyok így leginkább beadandók szerkesztése (Word, PowerPoint, Excel) használatára, videó-,filmnézésre illetve mindennapos használatra, internetezésre kellene. Néha használok egyszerűbb képszerkesztő alkalmazásokat így fontos hogy mondjuk egy Photoshop vagy Photoscape menjen rajta. Mivel sokat utazok fontos, hogy könnyű legyen, és az akkumlátora ne csak 2-3 órát bírjon.

Max. 250-300.000 Ft lenne a keretem.

Ebbe a kategóriába eddig a következőket találtam:

-Apple Macbook Air 2017

-Acer Swift 1 ill. 3

Akiknek esetleg van tapasztalata vagy kicsit jobban ért hozzá, mit tanácsolna melyiket válasszam?

Válaszotokat előre is köszönöm!

19L



2020. jan. 26. 13:05
 1/1 johny85 ***** válasza:
77%

új Air képes lesz kisajtolni magából 12 órányi internetezgetést, akár 13 órányi filmnézést és 30 óra készenléti állapotban töltött időt


Mind a kettő megfelel a célnak

2020. jan. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!