Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ps4 pro WiFi \ internet...

The Wounded Eagle kérdése:

Ps4 pro WiFi \ internet csatlakozás hiba. Sűrűn bontott kapcsolat... ?

Figyelt kérdés

Senkinek nincs baja egy eszközzel sem a házban csak nekem. Ugyan ez volt a baj PCn is. A szoba ajtóm előtt van konkrétan az modem..

A jel gondolom úgy elég kéne legyen. Még is folyton dobál.... A PSem full új... napra kész.

Főleg modern warfare közben jellemző.

Gondoltam rá hogy azért mert frissít vmit játék közben... Viszont nem csak a szerver kapcsolat vész el...

Tudom kicsit zagyvasz így az egész de no...

Valaki járt hasonlóan?



2020. máj. 25. 01:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Sokszor előkerül itt ez a ps4 kontra wifi kérdés...

Én is szívtam vele. Aztán ráakasztottam a netre dróttal és megoldódott a probléma!

Mások ugyanígy jártak, szakadt, dobált úgy is, hogy 30 centire volt a wifi router a ps-től. Bedrótozták és megszűnt a probléma!

Lehet ma már oldschool valamit vezetékkel bekötni az internetbe, de legalább működik :D

2020. máj. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Volt egy ilyen tervem de mondták az okos bentlakóim hogy úgy sokkal gyengébb lesz mint wirelessel (wtf?) De sanszos hogy kábel lesz akkor a következő teszt. Viszont... PCvel is úgy jártam. Csak ott épp minden is ki dobott. Nem csak a warzone stb
2020. máj. 25. 10:02
 3/3 A kérdező kommentje:
Eddig sikeresnek tűnik, habár nem is próbáltam azóta wifivel.
2020. júl. 14. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!