Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Létezik-e még ilyen telefon?

Létezik-e még ilyen telefon?

Figyelt kérdés
Olyan otthoni cordless (tehát vezetékes hálózatú, NEM mobil) telefonkészüléket keresek, ami "bután" cordless - vagyis ha leemelem a bázisról, azonnal tárcsahangot ad, és addig vonalban van, amíg vissza nem teszem. Vagyis pontosan úgy viselkedik, mint a drótos telefon, drót nélkül. Létezik még ilyen típus? Használtan is jó. Hogy keressem?

2020. máj. 25. 02:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt próbáltad már: cordless telefon.


[link]

2020. máj. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vezetéknélküli, vagy DECT-telefont keress. Ez a szabvány neve tudtommal. A webáruházakban nincs Telefon kategória?
2020. máj. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1, #2 csak olyat találok, ami akkor is "készenlétben" van, ha nincs a helyén, meg menü van benne, meg zöld gomb rajta. Nekem olyan kellene, amit ha leemelek a helyéről azonnal vonalat ad. Mondom, mint a drótos telefon drót nélkül. A '80-as években megjelenő "nagyon modern" készülékek még így működtek...
2020. máj. 25. 09:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azok még analóg drótnélküliek voltak, ilyet tudtommal már rég nem árulnak, nem is vennék ilyet a helyedben még használtan sem, még ingyen sem.
2020. máj. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:

90-es években volt analóg cordless telefonom, de az is egy tolókapcsolóval működött, a mobil részen. Vagyis el kellett tolni a fogadáshoz.

Amit te kérdezel, olyat meg nem is láttam soha.

Nem is értem, minek ragaszkodsz hozzá.

2020. máj. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Ennek semmi értelme nincsen fejlesztési szempontból. Minek foglalja a vonalat csak azért, mert nincs töltőn?
2020. máj. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!