Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Létezik olyan alkalmazás,...

Létezik olyan alkalmazás, amely a hangot képpé alakítja? Ha nem, akkor van rá esély, hogy legyen ilyen a jövőben?

Figyelt kérdés

Tehát mondjuk, elmondok egy mondatot pl: A piros alma leesik a fáról. És erre az az alkalmazás megjelenít először piros színt, majd az almát (pirosat) aztán egy fát, amiről leesik.

Mennyire kivitelezhető?



2019. febr. 17. 13:00
 1/4 repulo ***** válasza:
53%

Létezik, ha Androidos a telód, benne is van.

Tudod, az a kis mikrofon ikon pont erre van.

Mondjuk a képeket neked kell megnézned.

2019. febr. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, ezt én is tudtam. A kérdés nem úgy szólt, hogy létezik e olyan alkalmazás amely a hangot szöveggé alakítja, hanem úgy, hogy a hangot közvetlenül képpé...
2019. febr. 17. 13:53
 3/4 repulo ***** válasza:

Amit írtam, próbáld ki, ott van a találatokban a piros alma a fán, ha talál videót róla az is ott van.

Amire gondolsz, mond be szavanként, és akkor úgy jeleníti meg.

Valószínűleg pont úgy működik a keresőmotor ahogy írod, a parancs hosszának növelésének hosszával arányosan szűkíti a találati halmazt.

2019. febr. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a választ!
2019. febr. 17. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!