Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van hátránya a Windows újratel...

Van hátránya a Windows újratelepítésének? (az időn és a munkán kívül)

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, hogyha előre épített gépet vettem és volt rajta Windowst akkor azt kifizettem, de hogyha újratelepítem akkor úgymond, "elveszítem"? És a jobb alsó sarokba lesz egy "aktiválja a windowst"? Mert az akkor nem lenne a legjobb.

2020. máj. 31. 14:55
 1/4 anonim válasza:
Hogyha meg is jelenik az 'Aktivalja a Windows rendszert a gephazban' egy sima KMSPico nevu alkalmazassal tudod aktivalni. Csak 1 kattintas.
2020. máj. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Automatikusan aktivalodni fog, nem kell emiatt aggodni.
2020. máj. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:
93%

A géped hardverei alapján képzett azonosító a Microsoft szerverén eltárolódik és később is felismeri azt.

Ha nem cseréltél közben processzort, mert arra például érzékeny (tapasztalat).

HDD / SSD-csere nem számít, talán még a RAM-bővítés is belefér, de ezt nem mondom biztosra.

2020. máj. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a segítséget :)
2020. jún. 1. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!