Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nem sikerül a laptop újratelep...

Szilunope kérdése:

Nem sikerül a laptop újratelepítése, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mit csináljak, hogy ha egy "le kalózolt" windows 10 el rendelkező laptopot szeretnék újratelepíteni, és az eddig jól bevált windows 7 telepítőmre is errort írt? Pl: Pendriven keresztűl felrakom a windows 7 telepítőt, megy is és ott akad meg amikor ki kéne választani hogy frissítésekkel rakjam e fel vagy csak magában az oprendszert. Ugyanis ha az optimális frissítésekkel akarom felrakni megakad és errort ír, ha csak az oprendszert, akkor végigmegy a telepítés, kikapcsol a laptop, és a bootrendszerben 2 választható opció van: windows 10 home (ugye bedob a windows 10-re) illetve van a setup (erre rámegyek és azt írja hogy helyezzem be a telepítő cd-t és inditsam újra. Jelzem hogy a pendrive a telepítővel be van dugva folyamatosan a gépbe, és ha újraindítom a laptopot, újra ez van és csak a windows 10 re tudok menni és ugyanott vagyok ahol elkezdtem. Szóval ha valaki tudna segíteni, azt nagyon megköszönném.

2016. aug. 27. 20:07
 1/4 A kérdező kommentje:
Esetleg ha valaki telepítő program linket is tudna küldeni azt nagyon megköszönném!
2016. aug. 27. 20:10
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez a téma engem is érdekelne. Nekem win 10 em van 32 bites, és 64 bitesre szeretném cserélni. Annyit már most látok a leírásodból, hogy a rég bevált win 7 lemezről nem megy a telepítés.


választható opció van: windows 10 home (ugye bedob a windows 10-re) illetve van a setup (erre rámegyek és azt írja hogy helyezzem be a telepítő cd-t és inditsam újra. Jelzem hogy a pendrive a telepítővel be van dugva folyamatosan a gépbe, és ha újraindítom a laptopot, újra ez van és csak a windows 10 re tudok menni és ugyanott vagyok ahol elkezdtem. Szóval ha valaki tudna segíteni, azt nagyon megköszönném.


Ezt a beidézett részt nem értem. Ha van win 10 -ed, akkor azt minden további nélkül tudod a Microsoft honlapján frissíteni. Egy teljesen uj telepítést csinál, szuperül megy. Én ezzel a win 10 64 bittel nem tudok zöldágra vergődni.

2016. aug. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 machapple válasza:
vidd el szerelőhöz
2016. szept. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megvan srácok leirom mi volt a baj hátha tudok segiteni: Laptopot csak úgy lehet feltelepíteni usbről hogy az usb-t bootolhatóvá kell tenni ehhez kell egy rufus nevű program, nézzetek róla videót. Aztán ha ez megvan, a laptopon be kell állítani az usbről való bootolást és egyből a telepítőbe rak be és működni fog! :) Sok szerencsét mindenkinek!
2016. szept. 10. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!