Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Két erősítő használata egyszerre?

Két erősítő használata egyszerre?

Figyelt kérdés

Kicsit bonyolultabb, mint ahogy fent írtam.

Van két erősítőm, egyszerű RCA bemenettel. Jelenleg egy jack-rca kábellel használom az egyiket, de mivel az RCA csak 2 csatlakozós, egyszerre csak egy erősítőbe tudom bedugni, és úgy szeretném, hogy valami átalakítóval vagy házi kábel vagdosós módszerrel csinálok 4 RCA-t a kábel végén, és ezt mind két erősítőbe bedugom, kettőt-kettőt. Így a jel ,ami jön a laptoból, mind két erősítőbe beérkezik, és egyszerre szól a zene mind két erősítőn, tehát az összes összes hangszórón.

Ha mondjuk vennék két rca kábelt, félbevágom mind kettőt, és drótosdzsekszon módjára a két fehér és két piros rca-t egybekötöm, az úgy működőképes lenne?


2020. jún. 3. 05:07
 1/5 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Vannak gyári elosztók, ha nem akarsz vele szórakozni. Én is hasonlóképp használom a “rendszert” jack elosztóval. Egyik végén jack dugó, a másik végén 2 db jack aljzat, ahová a jack-RCA kábelt dugom, ami megy az erősítőkbe. Euronics, Media Marktba kapható, ha gyorsan kell.
2020. jún. 3. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Zzzoli ***** válasza:
100%
Látom Te is szoktad Gál Levit nézni. Persze simán elosztható, van egyébként RCA elosztó is, de eloszthatod a jacket is.
2020. jún. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szirty ***** válasza:
2020. jún. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

RCA Y kábel vagy cable (hazai vagy külföldi keresőszavak függvényében).

Jack RCA Y (álmok netovábbja).

2020. jún. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Találtam is itthon olyan kábeleket amit az első válaszoló írt, ez nem tudom hogy nem juthatott eddig eszembe :D, köszi.


Ja és igen, nézek Gál Leventét.

2020. jún. 3. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!