Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » E- cigi liquid keverőgép?

E- cigi liquid keverőgép?

Figyelt kérdés
Férjem most kezdte el az e-cigit szívni. Kérdésem az lenne hogy van olyan kütyü ami a liquidet és az aromát keveri? Munkatársai mondták hogy szerezzen be egyet de nem is találok semmi hasonlót valaki valami ötletet jótanácsot mondana miről beszélnek? Köszönöm

2020. jún. 4. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk van egy kis e-liquid manufaktúránk, az alaplevet is mi készítjük és életemben nem hallottam még ilyen gépről, mi is kézi erővel keverjük össze az alapanyagokat pedig nagyságrendekkel nagyobb adagokat csinálunk.
2020. jún. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom hogy nincs szükség ilyesmi gépre. De annyira mondják hogy úgy lesz jó. Szerintem is bőven jó simán keverve vagy összerázva a keverő üvegben
2020. jún. 4. 23:09
 3/5 anonim ***** válasza:
De 1-2 hetet kell várni akkor is amíg összeérnek az ízek!
2020. jún. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

3 asnak

Ha rendesen össze van keverve már szívható:D

2020. jún. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Létezik. Mágneses keverő.Termosztátos. 24 óra alatt megcsinálja,amit amúgy hetekig keverget vagy rázogat az ember. Én is ezzel keverem.
2020. szept. 22. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!