Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan kellene kibontani a...

Hogyan kellene kibontani a kemény átlátszó műanyagba csomagolt árukat vásárlás után?

Figyelt kérdés

Többször volt már, hoyg vettem valamit és nem egykönnyen sikerült kibontani. Legutóbb egy hosszabbító volt egy ilyen műanyag valamibe becsomagolva. A csomagoláson sehol semmi jelzés, hogy hol nyílik, de bárhonnan is próbálnám nyitni, valami speciális eszköz kellene hozzá, a kemény műanyag szétvágásához. Szerencsére van egy olló itthon amiért nem kár, azzal kifeszegettem. Fűrésszel egészen könnyen nyilna, de az meg nincs.

Nem ez a legnagyobb probémám, megoldom, csak érdekelne, most erre akkor tényleg mi lenne a szobatiszta megodláts.


2020. jún. 13. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:
2020. jún. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sniccer, ahogy az előző linkelte. 1-200 Ft.
2020. jún. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

a bliszteres csomagolás a halálom :DDDD

nekem van egy nagyon erős ollóm amit marokra lehet fogni. Azzal szoktam körbevágni az összehegesztett oldalsó részt.

2020. jún. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hát, mivel évente egyszer vagy egyszer se veszek ilyen agyoncsomagolt terméket, ehhez külön nyitóeszközt sem fogok venni. Egy-két évente belefér egy 5-10 perces feszegetés. Nem a legpraktikusabb, de ha ezt találták ki, ez van. De lehet, 3 év múlva megint veszek ilyen terméket, és ha nem felejtem el, külön nyitó kést is hozzá, óriási.
2020. jún. 13. 13:22
 5/7 A kérdező kommentje:
De most a gyártók tényleg arra számítanak, hogy mindenkinek van otthon ilyen flexije, és azzal majd kinyítja? Kicsit furcsa.
2020. jún. 13. 16:22
 6/7 anonim ***** válasza:

olcsó és könnyű előállítani

és könnyű bele csomagolni

ennyi

senkit nem érdekel a gyárban hogy nehéz lesz-e majd kibonatni vagy sem.

ha megnézel egy prémium terméket azt nem ilyenbe csomagolják, annak megadják a módját

de egy kínai vacaknak ez a csomagolás is megfelel.

2020. jún. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kínái occó
2020. jún. 13. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!