Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Most tényleg akciók vannak az...

Most tényleg akciók vannak az aliexpressen vagy ez csak vmi marketing fogás?

Figyelt kérdés

Néztem pár dolgot aliexpressen amiket nem feltétlen most akartam megvenni de állítólag most leárazások vannak. Nem gyakran rendelgetek de vhogy az az érzésem hogy az akciók lejárta után is ugyanennyiért kapnám meg ezeket. Ti mit gondoltok? Linkelem miket néztem:

[link]

[link]



2020. jún. 18. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Akció lejárta után többért kapod meg. De csak kb. 1-2 hónapig.

Ali-n úgy szoktak lenni az akciók, hogy a kezdete előtt 1-2 héttel felemelik sok helyen az árakat, majd akció során leárazzák, általában kicsit az eredeti ár alá. De van ahol nem emelik meg előtte, ott viszont az akció időtartama alatt sem sokkal adják olcsóbban.

2020. jún. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 savanyújóska ***** válasza:
Alin a legjobb úgy felfogni, hogy nem akció, csak kiemelés, és úgy kezelni az akciós árat, mintha normál ár lenne. Főleg, hogy ha ugyanaz a tétel 6 eladónál is 5 dodó különbséggel szerepel 75-85%-os leárazással, tippelhetsz, hogy az akció előtti, vagy utáni ár lehet közelebb a valós értékhez :D
2020. jún. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!