Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám itthon direkt...

Hogyan tudnám itthon direkt elrontani az internetet, úgy, hogy úgy tűnjön, mintha magától romlott volna el?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy az itthoni internetünk az még 1 embernek is kevés, de mikor rajta van egyszerre 5-6 eszköz, akkor kb. semmit nem lehet csinálni rajta. Már kezd nagyon elegem lenni, szüleim meg azt mondják, nincs idejük ilyen hülyeségekkel foglalkozni munka mellett (de azért használni szeretik ők is..). Szóval, el tudnám valahogy rontani, hogy muszáj legyen új internetet beköttetni?
2020. jún. 26. 00:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Légyszi ne rontsd el az internetet mert én például szeretem használni.
2020. jún. 26. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
73%
Hány éves vagy? Mert a gyerek nem intézkedett ,amúgy nincs vezetékes vagy optikai kábeles mert ahol laktok?
2020. jún. 26. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
26%
A Telekom-nál 120 csatornás kábeltévével együtt 10.000 Ft a 15mb/sec-es internet van, szerintem ez egy jó ajánlat
2020. jún. 26. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A diginél 3000Ft az 1Gb-es net hűségidő nélkül. Plusz ingyen kérhetsz hozzá max 4 SIM kártyát. Év végéig 5Ft/perc bármilyen irányba és ingyen korlátlan mobilnet.
2020. jún. 26. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A Telekomnak rettenetes ajánlatai vannak, szerintem azzal inkább ne is foglalkozz.
2020. jún. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!