Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 61-es midi elég ahhoz hogy...

61-es midi elég ahhoz hogy zongorázzak rajta?

Figyelt kérdés
2020. jún. 28. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Mivel a kozeleben nincs sem hangzasra, sem erzesre a zongorahoz, es hianyzik rola 2 komplett oktav, nemigen lehet valodi zongorazasra hasznalni. A zenetanarod sem fog repesni az oromtol...
2020. jún. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nincs zene tanárom, 9 éves korom óta magamtól tanulók! (16 vagyok most)


Alesis v61ről lenne szó

Szóval hangzásra nem tudom mit értettél, mert pl. ott van a kontakt abba már egész élethű zongorákvannak


Nagy hátrány ha 2 oktávval kevesebb?

2020. jún. 28. 10:35
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom mit tanulsz, de hogy nem zongorazni, az biztos. Tanar nelkul csak az ostehetseg tud megtanulni, te meg a kerdesed alapjan, miszerint nagyon hianyzik-e az a 2 oktav, biztosan nem vagy az.


A linkelt cucc egy olcso digitalis zongora aranak a fele-harmada, nyilvan a tudasa is (illetve egyszeruen nem arra valo).

2020. jún. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

@#3 a midi billentyűzet lényege, hogy önmagában nincs semmiféle hangja, számítógépre tudod kötni (vagy egyéb szintetizátorra, ha megvannak a megfelelő csatlakozások), így vezérelve bármilyen programot, akár olyan zongora szimulációkat, amik egy belépő kategóriás elektromos zongora hangját röhögve túllépik, sőt, ha jól játszod, egy átlag ember meg nem mondaná, hogy az nem valódi zongora hangja.


Viszont kell hozzá egy nagyon bitang gép, hogy élőben tudj rajta játszani zavaró latency nélkül és ha komolyan gondoltál zongorázni, igen, kell az a hiányzó 2 oktáv.

2020. júl. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. júl. 4. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!