Mi törtènik ekkor?

Figyelt kérdés
Ha begyugok egy villát a konnektorba úgy hogy már előre rövid zárlatra fogom akkor mi törtènik mi sèrül legjobban rajtam kivève? Leginkább tapasztalat èrdekel. Puszta kíváncsiságból
2020. júl. 4. 22:00
 1/3 Szervizmérnök úr ***** válasza:
67%

Ha a talpad szigetelt és a másik kezeddel sem fogsz radiátort, akkor nem ráz egyáltalán.

Viszont lesz egy baromi nagy villanás az agyadba, még mielőtt lenyomja az automatát.

Balszerencsével fröccsenhet rád egy kis izzó fém is, de nem tragikus általában.

A villanás sem vakít meg, csak káprázni fog a szemed egy ideig.

2020. júl. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szép ív hangja lesz és kis ózon illatot is érezhetsz


Ha megráz az elég rémisztő tud lenni.... én egyszer odaragadtam egy kb 100-110 voltos házi barkás hegesztőhöz. Elég félelmetes volt. Nem tudtam elengedni és csak annak köszönhetem hogy élek, hogy jó nagy darab vagyok és elkezdtem leülni és így a testsúlyommal sikerült lerántani magam a vaskorlátról aminhez odaragadtam.

2020. júl. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat
2020. júl. 5. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!