Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Honnan lehet órás méretű...

Honnan lehet órás méretű mikro csavarokat beszerezni?

Figyelt kérdés
Egy normális weboldalt nem találok , se ebay se külföldi se semmi ötletem nincs milyen kulcsszavakkal lehetne eljutni . A nyomorult készletekhez nincs is oda írva hogy milyen méretűek vannak benne csak hogy 3000 ft aztán vigyed . Nekem speciális 1,4mm menet átmérőjű mikro méretű csavarok kénének .Órából se tudok kiszedi mert azok meg még ennél is kissebbek van ami fél mm nagyságrendű ! De amit dobozban árulnak az meg túl nagy ilyen kb 2mm nagyságrendű vagy nagyobb.

2020. júl. 5. 23:03
 1/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:
Eyeglasses Repair Kit?
2020. júl. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Wadmalac ***** válasza:

Keresgélj itt.


[link]

2020. júl. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Majdnem jók csak itt sem látom a méreteket , de M1 az nagy is . Nekem valami átmenet kell az óra és a szemüveg csavarok közt. 1,4mm a menet átmérője de nem metrikus hanem finom. A csavar hossza se több 2mm nél
2020. júl. 7. 17:07
 4/7 anonim ***** válasza:

Én itt szoktam venni:


[link]


Minden méret és fajta van, fillérekért.

2020. júl. 9. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Katasztrófa az egész , nem létezik valami mérnök oldal ahol leírják ezeket az órás mikro szarokat hogy mi a nevük és hogy kell kiszámolni??? Ezek is mind M1 től induló standard csavarok. Nekem órába való mikro finom menetes csavarok kellenek. Vannak olyan csavarok amik mikroszkóp alatt látszanak. Az M1 még óriási.
2020. júl. 11. 12:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Gondolom, ezek is hatalmasak akkor, de szerintem hívd fel ezt a boltot, talán van ötletük, hol lehet kisebbet kapni:


[link]


#4 voltam.

2020. júl. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Wadmalac ***** válasza:
100%

"nem létezik valami mérnök oldal ahol leírják ezeket az órás mikro szarokat hogy mi a nevük és hogy kell kiszámolni???"

Azért nem nagyon találsz ilyet, mert ez már nem a szabványos terület, gyártónként eltérhet. Némelyik direkt azért csinál nem-szabványost, hogy csak a sajátja legyen jó bele.

2020. júl. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!