Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Megéri-e a drágáb? Az Orient...

Megéri-e a drágáb? Az Orient minőségi termék?

Figyelt kérdés

Sokat nézelődöm órák után. De már egy ideje két konkrét darabra korlátozódott az érdeklődésem. A drágábbik még épphogy beleférne az anyagi keretbe, míg az olcsóbb kényelmesebben.


Két különböző megjelenésű karóra, de mindkettőbe szerelmes lettem, talán a drágább nagyobb szerelem.


Öltözködöm elegánsan, de inkább sportos, sportosan elegáns a stílusom.


Íme a két darab:


[link]


[link]



2019. ápr. 22. 09:57
 1/9 anonim ***** válasza:

A drágább egy Star, az egy kategória az Orient márkán belül.


A kettő közöl egyértelműen a búvár Mako III a jobb választás.

2019. ápr. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A skeleton-ban az tetszik, hogy látni a szerkezetet működés közben. A Mako 3 jobb lenne?
2019. ápr. 22. 10:23
 3/9 anonim ***** válasza:
A Mako kiforrottabb technológia, a másiknak a szervízelése sokkal drágább lesz, ráadásul könnyebben leolvasható a számlap, és jobb a vízállósága.
2019. ápr. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válazt.
2019. ápr. 22. 11:48
 5/9 anonim ***** válasza:
Sose értettem, mire jó egy zűrzavaros, leolvashatatlan számlap. A Makók viszont világszerte is elég népszerűek. az automata lét minden kínjával együtt is.
2019. ápr. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az én perverzióm, hogy kicsit nehéz legyen leolvasni sz idõt.


A Mako-val sok lehet a macera? Elbizonytalanítasz...

2019. ápr. 22. 14:10
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem a Mako-val van macera, hanem az automata szerkezettel.

Ha nem hordod, akkor leáll,mert nem húzza fel magát. Illetve 5 évente szervíz, ami 10-15.000. Pláne, hogy búvár.

2019. ápr. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, ez benne van a pakliban.
2019. ápr. 22. 15:06
 9/9 A kérdező kommentje:
Mako 3 lett belőle, de komoly, ezt a kérdést még vásárlás előtt tettem ki. lassan meg esedékes lesz az első olajcseréje. :) nagyon szeretem ezt az órát.
2023. febr. 13. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!