Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Huawei watch GT-vel lehet...

Huawei watch GT-vel lehet valamit kezdeni ebben az esetben?

Figyelt kérdés

2 hete vásároltam az eszközt, azóta folyamatosan azt tapasztalom, hogy:

ha a háttérben futó alkalmazások közül kilövöm a Helth alkalmazást, akkor automatikusan lecsatlakozik az óra a telefonomról.


Ha háttérben futó alkalmazásokból nem lövöm ki és ott hagyom, akkor fenn marad, amíg jónak látja.

A bluetooth kapcsolat változatlan, az alkalmazás fut a háttéren, még is ha ránézek az órára 1-1,5 órán belül, akkor le van csatlakozva.


Lényegében az alapfunkcióját nem tudja teljesíteni, amire ki van találva.


Lehet kezdeni ezzel a problémával valamit?

Az órával lehet baj, vagy nmaga a Huawei alkalmazás egy rakat...?



2020. júl. 8. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Milyen telefon? Mert én a Samsunggal A50-el sokat szívtam mire aranylag stabil lett a kapcsolat, és automatikusan vissza is csatlakozzon az óramiután pl kivittem a szemetet. HuaweiP9-el nem volt ilyen gond.

A Healt alkalmazáson kívül a bluetooth kapcsolatoknál is meg kell lennie az órának. Az nem mindig állítódik be a Healt alkalmazásban való párosítás után.

2020. júl. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A telefon Xiaomi Redmi Note 8T.

Valóban, bluetooth-on a párosított eszközöknél annak ellenére se jelenik meg az óra, hogy jelen pillanatban is össze van kötve bluetooth-al.

Ezt hogyan lehet beállítani? Hiába kerestetem, frissítem, nem fobja ki, még is folyamatosan össze van kötve.


Lehetséges hogy ez jelenthetné a megoldást.

2020. júl. 8. 16:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen valahogy a bluetooth résznél is meg kell csinálni a párosítást. Én akkor azzal szívtam, hogy ha megszakadt a kapcsolat, és akkor sem csatlakozott magától ha ismét hatókörön belülre került az óra és a telefon. Ilyenkor nekem kellett mindig manuálisan összekapcsolni az appban Már nem tudom hogyan sikerült, de régi Healt programokat próbálgattam , az órát többször resetelgettem és egyszercsak megjelent a párosított eszközök közt és akkor sem tűnt el miután frissült a program. Azóta nincs vele gond, és az appot is be lehet csukni, (persze nem letiltani) akkor is jelez ha jön üzenet.
2020. júl. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azt hogy érted, hogy " régi Healt programokat próbálgattam".

Nyilván amit aktuálisan le tudok tölteni a Play áruházból, az a legaktuálisabb frissítés.

Esetleg valahonnan le tudtál tölteni régebbi APK-t az alkalmazáshoz, és külső forrásként feltelepíteni?

2020. júl. 8. 21:26
 5/7 anonim ***** válasza:

Fen vann a neten a legtöbb népszerű program régi verziója is

[link]

2020. júl. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én kézi beállítást adtam az alkalmazásindítás menü alatt a HEALTH-nek.

Engedtem a háttérben való futást, stb-t


Azóta gond nélkül "magától" csatlakozik, ha a közelben van a telefon és az óra.


(Mate 20 Pro + Huawei Watch 2)

2020. júl. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mint írzam az első hozzászólásomban, márkán belül nekem se volt vele hogy, mikor még a P9-esem volt, csak miután vettem a Samsungot, azzal volt nehéz párosítani, hogy a bluetooth kapcsolatoknál is ott legyen az óra.
2020. júl. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!