Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beázott telefonnal mit tudnak...

Beázott telefonnal mit tudnak kezdeni?

Figyelt kérdés
Két hónapja vettem a Vodafone-nál egy Huawei P9 lite telefont, amit havonta fizetek 2 évig. Minden papírja megvan. Ma sikeresen kicsúszott a kezemből egy tócsába, utána még bekapcsolt, egész délelőtt száradt, aztán felraktam tölteni, hátha bekapcsol.. sercegő hangot adott ki. Továbbra sem kapcsol be. Mit tehetek ilyen helyzetben? Teljesen kuka és havonta fizetnem kell ugyan úgy?

2018. ápr. 8. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:

De miért kell bekapcsolgatni vizesen?!


Te már nem is tudom hanyadik vagy a héten, aki vízbe ejtette a telefonját és utána bekapcsolgatta.

2018. ápr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Teljesen kuka és havonta fizetnem kell ugyan úgy?"

Nem tudom. Olvasd el a szerződésed amit saját kezűleg írtál alá.

Ha van benne olyan kitétel ami felment a további fizetés alól ha eláztatod és vizesen töltőre dugdosod miközben sercegve tönkremegy, akkor szerencsés lehetsz.

2018. ápr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jólvan srácok, mindenkivel megtörténhet. Értem nem kellett volna bekapcsolni, töltőre rakni főleg nem.. De még is mit tudok csinálni?
2018. ápr. 8. 21:55
 4/8 anonim ***** válasza:

Kiveszed az akkut és nem kapcsolod be, amíg ki nem szárad, mondjuk 3-4 napig.


Ha ezután sem fog működni (amire nagy esély van a hülyeséged miatt), akkor szervíz.

Vízkár esetén ugrik a garancia, tehát zsebbenyúlós lesz.

A másik lehetőség a kuka.


A részleteket természetesen továbbra is fizetned kell, senkit nem érdekel, hogy közben tönkretetted.

2018. ápr. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem lehet kivenni belőle az aksit sajnos, akkor talán nem lett volna ilyen gond. Viszont akkor kb mindegy ha be se viszem?
2018. ápr. 8. 22:47
 6/8 anonim ***** válasza:

A szolgáltatót hidegen hagyja.

2 évig még fizetned kell akkor az árát és ennyi.

A szervízben megjavíthatják,bár hogy bekapcsoltad az nem tett jót(főleg ha serceget is) valószinüleg akkor szálhatott el a telefon(zárlat).

2018. ápr. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Értem nem kellett volna bekapcsolni, töltőre rakni főleg nem.. De még is mit tudok csinálni?"


Nem érted.

Nem baj.

Ha ragaszkodsz hozzá, beviszed, kérsz egy bevizsgálást, az eredmény ismeretében pedig majd döntesz hogyan tovább.

2018. ápr. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2018. ápr. 9. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!