Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan kell másolni a kapu...

Hogyan kell másolni a kapu távirányítót?

Figyelt kérdés
Adott egy A B nyomgombis univerzális feltehetően kínai távirányító. Erre szeretném másolni a saját távirányítóm kódját. Láttam videókat de ezen nem tudom törölni a gyári kódolást. Hiába nyomom az AB gombot egyszerre stb nem törli csak világot folyamatosan.

2020. júl. 13. 11:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem inkább a kapumozgató vezérlőjében kellene feltanítani az új távirányítót
2020. júl. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Lehet, hogy nem kompatibilis, ezért nem tudja megtanulni.

Addig nem törlődik a régi parancs, míg az új felül nem írja, ez általában így szokott működni.

2020. júl. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Én pont úgy tudom hogy először törölni kell (ezt nem tudom hogyan ) és aztán a régi távirányítóhoz közel parancsot adni és feltanítani az új távirányítót.

Univerzális és ugyonaz a frekvencia tartomány.

2020. júl. 13. 21:10
 4/11 anonim ***** válasza:

aha, asszem értem, és jól mondtam az 1-es válaszban.

nem a távirányítót kell másolni hanem az új távirányítót fel kell tanítani a kapumozgató vezérlőjében.

Nem tudom milyen vezérlő az, de ha minden igaz van valami "menüje" amibe belépve tudod a távirányítók jeleit betanítani, hogy az "A" és a "B" gomba mit csináljon (teljes nyitás, kiskapu funkció, stb.). Ezt a kapumozgató vezérlőjének dokumentiációjában találod.

Általában a tanítás úgy működik, hogy belépsz a betanítás menübe, kiválasztod a funkciót amit szeretnél tanítani és megnyomod a távirányítón a gombot amihez társítani akarod a funkciót.

de mondom mégegyszer a kapumozgató vezérlőjének leírásában van ez leírva.

2020. júl. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Szervizmérnök úr ***** válasza:

"Én pont úgy tudom hogy először törölni kell"

Én meg úgy tudom, hogy elolvasom a leírását és abból megtudom. Ha angolul van és nem érted, az is megoldható.

De ez nyilván két különböző lehetőség:

- Vannak tanítható távkapcsolók is.

- Van lehetőség a vevőegység tanítására is.

2020. júl. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Amíg az új távirányítón előre beállított kód (gyári kód ) van addig semmit nem lehet rá tanítani, se a kapu elektronikában se másik távirányítóról. Nem a feltanítás amivel a baj van, hanem a gyári kód törlésével.
2020. júl. 16. 18:07
 7/11 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Gondolod, hogy mi látjuk a kezelési utasítását, típusát, linkjét, bármit.

Ezen információk a te birtokodban vannak, látnokok itt nincsenek.

2020. júl. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
dehogynincsenek! ott van az összes az ezotéria rovatban! :D
2020. júl. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ha találtam volna róla hasznos információt, manualt stb akkor nem írtam volna ide....
2020. júl. 16. 19:27
 10/11 anonim ***** válasza:
vannak benne kapcsolók, jumperek?
2020. júl. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!