Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Létezhet olyan, hogy a távirán...

Létezhet olyan, hogy a távirányítású kapu megzavarja a fedélzeti kamerámat és lejátszhatatlanná teszi a felvételt?

Figyelt kérdés

Múlt héten lettem figyelmes arra, hogy amikor mentem a garázsunkhoz, és vissza akartam nézni a felvételt kiírta, hogy " nincs ilyen videó " de máshol ilyen nem volt. Jöttem el a garázsból ismét használtam a kaput, ismét visszanézném, erre nem ismeri a videót, ma megyek ki a garázsból és ismét nem ismeri a videót, nem létezik. Viszont ezeken kívül az egész napomat felvette a fedélzeti kamera, gond nélkül, csak azokat amik ott indultak.


Nem értem a jelenséget. Concord hd 70 kamera 16gb class 10-es sd kártyával.


2017. dec. 1. 21:39
 1/1 anonim válasza:
Elvileg nem szabadna, mert ez elég durva interferncia. Csomagold be a kamerád alufoliába, ha akkor is csinálja, akkor valami más lehet.
2017. dec. 3. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!