Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ninvs jel a tv n hdmi vel.....

Ninvs jel a tv n hdmi vel.. Vettem egy kezdő gamer pc-t valaki mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Intel 4400 integrált videokártyaval megy a hdmi.. De viszont az nvidia geforce gtx 950 hdmi-n azt írja ki a tv hogy nincs jel.. Átalakítóval az előző tulaj vga val használta de azthiszem a dvi csatira csatlakoztatta... Mi lehet a baj?? Konfig

Intel core i4160

8gb hypee fury ram

Nvidia geforce gtx 950

Integrált videokártya : Intel hd 4400

Mi lehet a baj???



2020. júl. 13. 23:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

hova dugtál?

a VGA-ba, vagy az alaplapba?

ha a VGA kártya az aktív és te az alaplap csatlakozójába dugtad akkor nem fog képet adni.

2020. júl. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az integralt videókartya HDMI bemenet az jo es ad képet!!! De viszont a dedikált videókartya az viszont ha be dugom a hdmi csatlakozot es ra dugom a tv re.. Semmi!! At rakom az integraltra, azon megy.. A dedikált nvidia kartyan viszont nem... Be mentem a beallitasba es az nvidiat nem is látja!! Csak az intel HD 4400 at
2020. júl. 14. 00:22
 3/11 anonim ***** válasza:

a BIOS-ban nem látja a dedikáltat?

be van az rakva rendesen? nem mozdult ki a helyéről?

bedd ki, tedd vissza rendesen és nézd meg megint!

2020. júl. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Most mar at integraltat se érzékeli!!!!!
2020. júl. 14. 01:47
 5/11 A kérdező kommentje:
Be kapcsolom es semmi kep.. Egy ket percig pörög fel bug mindha dolgozna aztán lelassul szépen lassan megy tovább es le all utanna megint elkezdi a pörgést... Mindha mindig újra indulna!! De képet nem ad, se az nvidia kartyan se az alaplapba integrált videokártyaba.... Semeikenn.. Mindegyiken azt írja ki hogy nincs jel... Ki szedtem a ramkkat kitisztitottam, nem volt semmi por benne amúgy, vissza raktam, a videókartyat is ugyan így, de semmi!!!
2020. júl. 14. 02:31
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos jól bedugtad a csatlakozót, nem csak félig?
2020. júl. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Morzsi007 ***** válasza:
Segèdtápokat is visszadugtad?
2020. júl. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Szervizmérnök úr ***** válasza:

RAM-okat mikor szedted ki?

Amikor már elcseszted az alaplapi kimenetet, utána tettél még egy kísérletet, hogy még jobban elcseszd az egészet?

2020. júl. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az előző tulaj azt mondta hogy vga ra kotve mukorik mind a kettő videokártya egybe.. Vettem egy vga/HDMI átalakítót, bekotottem es ugyan úgy azt írja ki hogy nincs jel! Utanna mar az Intel videokártya se működött, es most se működni.. Ki vettem a videokártyat, meg tisztítottam szaraz zsebkendővel, vissza raktam, ki vettem a ramokat is azokat is.. De semmi... Az előző tulaj mindig úgy kapcsolta ki hogy sokáig nyomta a be kapcsoló gombot!. Lehet az lehet a baj!
2020. júl. 15. 00:19
 10/11 anonim ***** válasza:

attól csak a windows borul össze egy idő után.

a videójelnek meg windows nélkül is kéne mennie, hiszen a BIOS meg kellene hogy jelenítse.

biztos hogy jó az a monitor?

2020. júl. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!