Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Valaki tud nekem mondani...

Valaki tud nekem mondani kaputelefonhoz postás kódokat, vagy esetleg egy listát a kódokról ha van ilyen?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm mondta, hogy létezik ilyen kód, amivel a postás be tud menni a házakba. Én persze nem hittem neki aztán lementünk a kaputelefonhoz és beírt egy kódot:98 kulcs 9899. És ez a szomszéd háznál is működött de a mi házunkon sajnos nem megy. Azért lenne rá szükségem, hogy a haverok be tudjanak jönni anélkül, hogy elmondanám nekik a kódomat, mivel máshol interneten is ugyan ezt a kódot használom. Remélem tudtok segíteni, előre is köszi!
2010. aug. 3. 02:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%

Elárulnád, miért olyan nagy strapa elárulni a haverjaidnak a belépő kódodat???... Netán nem beszélgetsz a haverjaiddal???...


A kaputelefonok meg nem véletlenül vannak kóddal védve : azért lett kitalálva, hogy ne tudjon boldog-boldogtalan beosonni a házakba!!!


A betörőknek biztosan jól jönne egy ilyen "univerzális" belépő kód, amivel minden kaputelefonos házba be tudnának szabadon menni... :-P

2010. aug. 3. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
felkelsz 5 kor és kiálsz az ajtoba megvárod a posást és megkérdezed:D
2010. aug. 3. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Veszel egy kémkamerát,fölészereled,és "meglesed" az összes ködot,rendszerezed,kinyomtatod,és felrakod a faliújságra ! Na ?
2010. aug. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
15%

megvesztegeted a postást egy korso sörrel :D

és már löki is a kodokat ,,,,,,,,,,,,.

csak győzzél jegyzetelni

2010. aug. 29. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Nincs minek központhoz beállítva ugyanaz a kód. Nem véletlenül. Kivitelezőtől is függ, hogy milyen kódot állít be a postsásnak, egy ilyen központ amiről te beszélsz 0-255-ig tud kapunyitó kódokat fogadni. Bármi lehet, ez benne a szép. Bár mi minden általunk telepített központnál ugyanazt a kódot használjuk, nem adjuk ki még a postásnak, sem neki egy másik kódot szoktunk adni. A haverjaidnak mag add meg nyugodtan, vagy ha nem annyira haverok, csengessenek fel!
2010. aug. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 valacky17 válasza:
67%
Az igaz, hogy a postásoknak terület szerint kód van kiosztva... Az ittenit én is tudom... Egy másik alternatíva van még, általában a cégeknek van 1 saját központi kódjuk is (pl. kombi-kkt xxxkyyyy) Konkrétat nem írok le, az előttem szólóknak igaza van, nem véletlenül nincs nyilvánosságra hozva. Bár munkám révén nekem is jól jönnének a gyors bejutás érdekébe, de szerintem érthető a dolog.
2012. jan. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
13%
nálunk én lenéztem egy pár lépcsőház kódját és felirogattam telefonba, mert általába a nőjeimet lépcsőházba szoktam vinni mivel hozzánk nem lehet és egy jó kis esti lépcsőházas masztinál nincs jobb. Ja meg van egy logikai rendszer ami jópár lépcsőháznál müködik csak okosnak kell lenni és máris ki lehet találni a kódot ;)
2012. okt. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Gergojakab válasza:
95%

94 kulcs 6776

77 kulcs 1657

113 kulcs 4454

2016. ápr. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
88 kulcs 8888
2017. ápr. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A & lesz most a kulcs.

55&5555

88&8888

42&2345

40&1277

99&házszám, pl 99&0015

00&0000

Ez a codefon kaputelefonoknál működik általában.

2019. nov. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!