Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most hozta a postás az új...

Most hozta a postás az új iphone 4-emet, itt van végre a kezemben, mit csináljak vele először?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2010. nov. 5. 12:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Dugd fel a végbeledbe.
2010. nov. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vagy játssz flash játékokkal a neten.
2010. nov. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
59%

Most tényleg tanácstalan vagy (akkor mi a fenének neked ez a telefon, megvetted, mert divatos?) vagy csak dicsekedni akarsz?


Én két hónapja vettem az Omnia II-met, de előtte jópár fórumot megjártam, hogy megismerjem pl. a hozzá való programokat, beállításokat; és 2 napig le sem akartam tenni a kezemből, nemhogy félretegyem és itt kérjek segítséget. :)

2010. nov. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát barátom neked tuti nincs iPhone-od. Ilyen hülyeségeket meg minek linkelsz be. Ja persze postás hozta. Téged meg a gólya nem? Ha meg tényleg iPhone-od van akkor csak gyarapítod az iPhone-sok amúgy sem túl intelligens bandáját.
2010. nov. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
ha tényleg van és nem tudsz vele mit kezdeni hülye vagy ha csak kamuzól még nagyobb hülye
2010. nov. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
és hívd fel anyádat köszönd meg neki
2010. nov. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én nem értek az iPhone-hoz, de talán rakj bele micro-simet(ha jól tudom az kell bele) aztán kapcsold be, dugd rá a gépre, és rakj rá pár cuccot:)


Sok sikert!

2010. nov. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
59%
add nekem :D
2010. nov. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
59%
Te csóró vegyél magadnak,mint én :D
2010. nov. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!