Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan kéne összekötnöm ezt...

Hogyan kéne összekötnöm ezt az akku pakkot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék összerakni egy akksi pakkot, viszont nem igazán tudom, hogyan kellene összekötnöm a cellákat. Egy tégalalap alakút megtudnék tervezni, viszont az ilyen alakúaknál nem igazán tudom, milyen szabályokat kell követni.

A következő alakzatba szeretném összerakni 13S 7P (13 sorba, 7 paralel) konfigurációban: [link]


Aki tudna nekem ebben segíteni, esetleg tudna rajzot készíteni hozzá, azt nagyon megköszönném.


A válaszokat előre is köszönöm!



2020. júl. 19. 23:30
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Találtam rá megoldást, piramisszerűen kell rétegelni a nikkelt.
2020. júl. 20. 14:55
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha 1 db szalag 5 A-nél kezd langyosodni, akkor 4 db 20 A-nél. 25-30 A-hez 5-6 db kellene, de, ha csak rövid ideig folyik ekkora áram, akkor talán elbírja 4 db is, bár biztosabb lenne 5 vagy még inkább 6 db. Erre gondoltam, a piramisszerűt most nem tudom elképzelni, hogy néz ki, de attól még jó lehet.
2020. júl. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Így láttam a piramisos elrendezést: [link]

Ha megjön végre a pontforrasztóm és elkezdem, attól függően, hogy mennyi anyagot fogok felhasználni és a méretek megengedik-e majd, lehet megcsinálom 4-nél több rétegben is.

2020. júl. 20. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!