Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 2000-2010-ben hány repülőgép...

2000-2010-ben hány repülőgép zuhantmár le csak magyarországrol kiindulva és érkezve?

Figyelt kérdés
most megyek londonba repülővel nagyon félek hogy lefog zuhani valami tanács hogy milyen és mit kell csinálni 2 és 30 oráig köszi a válaszokat
2010. aug. 4. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
le fogsz zuhanni,meghalsz majd és ezt vedd komolyan
2010. aug. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
74%
A repülés a legbiztonságosabb utazási mód. Én is rettegtem és még mindig rettegek a repüléstől, de én a tériszony miatt. A főnököm a Ferihegyen dolgozott, mint repülőgép-karbantartó és ő mondta, hogy megnyugodhatok. Attól nem is féltem, hogy lezuhanunk ( és te se félj ) csak a magasságtól. Nyugi! Ja és az első válaszolónak üzenem, hogy ne vicceljen ilyen dolgokkal, mert ha valaki fél valamitől, akkor inkább meg kell nyugtatni, mintsem elriasztani.
2010. aug. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy repülés biztonságával kapcsolatos TV műsornak ez volt a zárszava:


Egy ember, ha találomra repülőgépekre ül és egész életében semmi mást sem csinál, csak minden nap, folyamatosan repül, 60 év kell, hogy elteljen, hogy valamiféle repülőesemény részese legyen, és még ezt is 80% valószínűséggel túléli ...


Azt hiszem ez mindent elmond a repülés biztonságáról ...


maci

2010. aug. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2010. aug. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
közsöm nektek 1 válaszadonak remélem lefogsz zuhani te retkes köcsög gyerek köszi a töbieknek
2010. aug. 4. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!