Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit kell tennem, ha a betűkész...

Mit kell tennem, ha a betűkészlet regisztrációja nem sikerült a microsoft office 2010 telepítésénél? (windows 7-re)

Figyelt kérdés

Ezt írja ki: Hiba: 1907.(A(z) betűkészlet regisztrációja nem sikerült. Ellenőrizze, hogy rendelkezik-e a betűkészletek telepítéséhez szükséges engedélyekkel, és hogy a rendszer támogatja-e ezt a betűkészletet.


Mindig ezt dobja ki, mikor próbálom feltelepíteni, de emiatt sosem tudom befejezni.


2011. jún. 20. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
kompatibilis win7el?
2011. jún. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megoldás:

1: Ha értesz hozzá, akkor töltsd le a process monitor programot. Mivel letöröltél egy vagy több fontot, ki fogja írni melyik az és fel kell telepítened.

2: Keresel valakit akinek ugyanez a program fut win7 alatt és a "C:\Windows\Fonts" mappából egy pendrive segítségével hazaviszed a tartalmát.


Process Monitor [link]


És még egy dolog: A telepítések indítását minden esetben a jobb klikkre megjelenő menüből indítsd adminisztrátorként (egy kis pajzs jelzi a menüben).

2011. jún. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, kompatibilis.. leszedtem ezt a Process Monitort, de nem igazán értem mit kéne vele csinálnom.. a második megoldás nem is rossz, majd megpróbálom, de azt nem értem, hogy soha nem nyúltam a betűtípusokhoz, most lett nem rég újratelepítve a gépem..
2011. jún. 21. 11:36
 4/4 A kérdező kommentje:

Nah, nekem sikerült végülis megoldanom magamnak, ha valakinek fenn állna a probléma, akkor itt az én megoldásom:

megszereztem a korábbit, 2007-es verziót, azt feltelepítettem és a 2010-essel frissítettem és így sikerült :)

akinek kell, íme a 2007-es: *****

a 2010-eset nem tudom felajánlani, azt regisztrálós oldalról szereztem be



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. jún. 29. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!