Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Valahogy meg lehet nézni...

Valahogy meg lehet nézni privát videókat?

Figyelt kérdés
Tudom tudom, nem véletlenül lettek privátolva de nem adnám ki senkinek se csak megnézném.. Ez egy sorozat amit régebben láttam csak privátolva lett.. És szeretném ujra megnézni.. A készítő senkinek sem válaszol emailben.. Nincs valami bug vagy program hogy meg tudjam nézni? A válaszokat előre is köszönöm a kritizálást mellőzzük köszi :)
2020. aug. 9. 01:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

ha a videók nem listázottak akkor a cideo linkjének birtokában megnézheted külön engedély nélkül is.

ha procát a videó akkor csak az nézheti meg akinek az alkotó/feltöltő engedélyt adott.

2020. aug. 9. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nincs erre lehetőség. Most képzeld el, ha mondjuk lenne ilyen lehetőség. Senki sem használná az adott szolgáltatást! :)

2020. aug. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!