Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Kicserélik garanciára az...

Kicserélik garanciára az akkus fúrót, ha elromlott a LED világítás?

Figyelt kérdés
Van egy 1 éves Lidl - es akkus furóm, vagyis van rá még garancia. Elromlott a LED világítás, általában nem világít, van mikor villódzik. Ez engem sötétben munka közben nagyon zavar. Ezen kívül semmi baja. A gép maga jó. Kicserélik így?

2020. aug. 20. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban megpróbálják kijavítani a hibát. Ha ez nem lehetséges, akkor cserélik.
2020. aug. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%

Vásárlástól számítva cserélik csak ki, ha később van valami baja akkor első körben javítják a hibát, második körben ha a hiba nem javítható akkor cserélik csak ki.

Egyébként ezzel az apró hibával is foglalkoznak mert ez is jár a géppel együtt ezért is fizettél. Ugyanúgy a töltőjét is javítják, csak akkor az egész mindenséget be kell tenned amit adtak hozzá mert csak így fogadják el.

Én egyébként hülyeségnek tartom azt a LED-et mert szerintem semmi normális fényt nem ad, és sötétbe nem tudom elképzelni hogyan lehet dolgozni. Én mondjuk ha annyira ragaszkodnék a LED-hez megcsinálnám magam mert lemerem fogadni hogy egy forrasztási hiba miatt villog csak.

2020. aug. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudjuk megmondani. A fő szabály szerint, a készülék rendeltetésszerű használhatósága a kérdés.

Ha ezt nézzük, akár jogosan is azt mondhatja, hogy ez egy fúrógép, és klpes lyukat fúrni, és ezzel lezárva.

De ettól függetlenül egy próbát megér.

Ha nem jön be, írd meg a típusát, megnézzük hogy javítható. Ugyanis a lednek külön kapcsolója van a trigger alatt, ha közé megy egy kis szutyok, akkor pont így fog viselkedni mint a tiéd.

Vagy akár megveszem tőled, és vehetsz újat. Én tartom magam ahhoz, hogy sötétben nem veszek semmi olyat a kezembe aivel dolgozni kell.

2020. aug. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:
Van ilyen LED-betegség, amikor szakadozik maga a LED és azt kell cserélni. Lehet persze más gond is, de gyanús a LED is.
2020. aug. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!