Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Wifi router, wifi van de...

Wifi router, wifi van de nincs interneteleres?

Figyelt kérdés
Neha kb 2 naponta 1x (de van h kibir tobb napot is van h kevesebbet) a router kitalalja h adja wifit de a netet nem, ujra kell inditani es utana rendnen van. 1 honapja vettuk.minden készülékre kihat szoval a router a hibas, igaz? Mi miatt lehet? Hogy lehetne megoldani?

2020. aug. 25. 03:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Esetleg Mac szűrés bevan kapcsolva.

Esetleg tűzfal.

Netán egyidejűleg történő eszköz csatlakozás korlát bevan kapcsolva?

Rossz a netkábel. A szolgáltatónak van gondja, ha Telekomos vagy azt tudom még elképzelni. De vehsot soron a router is lehet hibás. Mivel a wifi működik így csak a netkábel csatlakozásával lehet a baj.


De jó megint, hogy nem tudjuk milyen routerről van szó? Fekete vagy fehér? Így nehéz lesz mondani bármit is.


Betudsz lépni a router beállításaiba? Ha igen keresd amiket mondtam, hanem keress a Youtubon segítséget hozzá.


Vagy

Próbáld gyári beállítsokra visszaállítani. A routeren vagy egy kicsi lyuk oda bedugsz egy gémkapcsot és ott tartod vagy 15-30mpig.


Ha így se kérdezd a szolgáltatót. Ha úgy se akkor kuka. Bár több mint valószínű, hogy ez esetben a szolgáltató a hibás főleg a modemjeik szokott hozzáférést megtagadni.

2020. aug. 25. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem az elözô androidos telefonomat állandóan ledobta, meg a tvt, többiekét nem nagyon...router újraindítással megy
2020. aug. 25. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!