Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik szolgáltatónál éri...

Melyik szolgáltatónál éri lehet a legkedvezőbb áron korlátlan otthoni és mobil internetet bérelni?

Figyelt kérdés
Vagy hol lehet a legolcsóbban csak otthonit?
máj. 10. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Általában flottáknál.


De mindenképp olyan flottát válassz, ahol a szolgáltatóval szerződsz, és a flotta csak a csomagot adja, ami kiegészíti a szolgáltató kínálatát. Ez egy plusz biztosíték.


Vodafone hálózatosat kerülném, én gyűlölöm őket, szar a beltéri térerő (XXL mobilnetes vagyok), bár nyilván egy otthoni mobilnethez jó térerőnél is érdemes beszerezni egy toronyra irányított kültéri antennát is.


Ha kell/elérhető 5G, akkor viszont lehet a szolgáltatónál a legjobb még most is, mert adnak kedvezményes modem/routert. Azt külön megvenni. Legalébb 90 ezres tétel még mindig asszem.

(Viszont 5G sok helyen nincs igazi, csak kammu 5G, ami a 4G sebességét tudja csak ugyanúgy... de más frekvencián, nem annyira telített)


Illetve figyelni kell rá, mert van olyan is (digi-nél volt nekem, többieknél nem tudom hogyan van),hogy a mobileszközökbe szánt kártya nem fog kapcsolódni másfajta eszközbe (tehát egy pl routerbe rakva nem menne). Erre rá kell kérdezni, ha nem írják.

máj. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Otthoninál le kell szűkíteni, hogy mely szolgáltatók vannak egyáltalán jelen a lakóhelyeden, mennyiért építik ki a rendszerüket, milyen egyéb díjak vannak, pl. modem bérlés.

Mobilnál nem az olcsóság a legfontosabb, hanem az, melyik szolgáltató érhető el a közeledben.

máj. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!