Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Sikerült vizet csepegtetnem a...

Sikerült vizet csepegtetnem a konnektorba ,mit tegyek?

Figyelt kérdés
A kávéfőzőbe akartam vizet önteni és azt hiszem egy kicsi belement a kávéfőző melletti hosszabbítós konnektorba és kb.5 percig pezsgő hangot adott ki a konnektor.Nem tudom lehet-e ebből gáz,mert nem értek az ilyenekhez,nem tudom elmondjam-e apámnak.Köszönöm az értelmes válaszokat!
2020. aug. 25. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Biztosítékot nem csapta le?

Húzd ki a hosszabbítót, várd meg amíg kiszárad, utána mehet vissza.

2020. aug. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Ahogy írták . Tedd ki a napra ,kiszárad estig .
2020. aug. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor ki merjem húzni a hosszabbítóból a kávéfőző dugóját?
2020. aug. 25. 12:03
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem csapta le a biztosítékot.
2020. aug. 25. 12:03
 5/7 qkker1 ***** válasza:
70%
Azonnal ki kellett volna húzni a hosszabbítót a konnektorból, ahogy belement a víz, és nem várni percekig, meg ide irkálni!
2020. aug. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

„azt hiszem egy kicsi belement a kávéfőző melletti hosszabbítós konnektorba és kb.5 percig pezsgő hangot adott ki a konnektor”


Ha pezsgő hangot adott, akkor bizonyosan víz került bele. Nem érthető, miért vártál 5 percig, miért nem húztad ki azonnal? Különösebb baj nem lehet belőle, de, ahogy a többiek is írták, ki kell húzni és megvárni, amíg teljesen megszárad.

2020. aug. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
Két hét alatt szárad ki biztosan, az egy nap nem lesz elég. Ha apád nem csap agyon, akkor mondd meg neki, mert fontos, hogy mások se használják addig, amíg szárad.
2020. aug. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!