Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen LED szalag szettet...

Ádámwww kérdése:

Milyen LED szalag szettet kéne össze állítanom?

Figyelt kérdés

15 méter led (színes) szalagot szeretnék a szobámba körbe. Sajnos mivel nem vagyok tisztába a dolgokkal ezért nem merem magamtól összeállítani a dolgokat hozzá. Néztem neten szetteket, de úgy érzem hogy valami hiányzik belőle (pl.:gyorscsatlakozó stb) ezért nem merem így vakon meg rendelni. Írtam már egy boltnak de nem akarok hetekig várni a válaszukra.

Szóval:

15 méter színes LED szalag 60LED/M

Normális érzékelő ami nem 2 méterről érzékel csak

Jó lenne ha távirányító+ fali vezérlő pultot is kezelné az érzékelő

Ehhez való tápot

+a hozzá való kellékek

Ha valaki végig szenvedte már ezt a kört, vagy esetleg ért hozzá megköszönném a segítségét!



2020. aug. 26. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

nekem kocsiba raktam be ledet, mindenbe segítettek és nem drágák. szettbe adtak mindent, adapter, távirányító stb. :)

2020. aug. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy itt csak olyan érzékelő van ami csak pár méterről érzékel, ami kocsiba jó de a szobába már nem. Meg én magyar oldalról szeretnék rendelni a garancia miatt de köszi a tippet.
2020. aug. 26. 17:54
 3/4 anonim válasza:

ledvonal.hu

én innen szoktam

2020. aug. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Végül honnan sikerült beszerezni? Én is a szobámba szeretnék 15 métert körbe és én is inkább magyar oldalról. Találtam szalagot és megfelelő távirányítót is, de a tápegységgel gondba vagyok. Te végül sikerrel jártál?
2020. dec. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!