Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ez valóban a telekom e-mailcím...

Ez valóban a telekom e-mailcíme? "ugyfelszolgalat@telekom.hu"

Figyelt kérdés
Aki ügyfél ott, kérem, írjon, hogy ez a telekom címe? Onnan jött egy e-mail és nem tudom, hogy spam-e. Logó nincs.

2020. aug. 27. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Aztán ahhoz miért kell ügyfélnek lenni, hogy egy telekom.hu-s email címből kiderüljön, hogy telekomos az email cím? :D Logó meg azért nincs, mert alapból a kliens nem tölti le a képeket, biztonsági okokból.

[link]

2020. aug. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Ha van link a levélben, vidd rá az egeret. Ne kattints, csak vidd fölé. Ki kell írja alul a link url címét. Ha nem telekommal kezdődik, akkor kamu spam.
2020. aug. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1. Rendszeresen jönnek a telekomtól az e-mailcímemre e-mailek, amelyek nem nekem szólnak, nem vagyok az ügyfelük. Korábban már jeleztem ezt nekik többször is e-mailben. Azóta is küldik az e-maileket, szerződésről, stb.

Korábban máshogy néztek ki az e-mailek, most változott. Eddig voltak kattintható felületek, de ami utoljára jött, abban csak pár sor volt.


#2. Ebben az e-mailben nem volt link.

2020. aug. 27. 14:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezek spamok, vagyis adathalászat. Töröld ki az összeset! Nekem a német Vodafontól szoktak jönni, de más névre.
2020. aug. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!