Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Internet használat külföldön?

Dirtboy kérdése:

Internet használat külföldön?

Figyelt kérdés
Hamarosan kiutazok németbe munka ügyben. Van esetleg valami olyan hordozható internet ami korlátlan de nem is olyan lassú /legalább 30 de inkább 50-es sebességű/ és nem kerül egy vagyonba?

#internet #hordozhatóinternet
2020. szept. 1. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Az itthoni neted hasznalhato kint is (union belul ugye nincs mar roamingdij). A felteteleket, korlatozasokat a szolgaltatod honlapjan el tudod olvasni. Ha hosszu idore mesz (honapok), lehet hogy olcsobb ha veszel kint valami feltoltos SIM-et es azt hasznalod.
2020. szept. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az a baj nekem flottás csomagom van. Ez fixen havi 2145ft és bármely irányba bármennyit ingyen hívok és sms-t is bármenynit ingyen küldök belföldön,fix 1Gb mobilnetet tartalmaz.

Szóval ezzel nem nagyon járok jól odakint.

telecomnál 15Gb a plafon amit találtam eu-s netre,vodafonnál 40Gb-ot találtam.

Kicsit hihetetlen hogy 2020-ban ezeknél nem találni korlátlan internetet az eun belülre.

2020. szept. 1. 20:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg a neten, hátha "németbe" tudsz venni feltöltős sim kártyát, amivel olcsóbb a net, mint az itthoni.
2020. szept. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a korlátlan magyar csomagokban is korlátos az eu-n belül adatmennyiség - Telekomnál asszem 15 giga.

szerintem a legegyszerűbb ha veszel egy német kártyát csak netezésre.

2020. szept. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Utána nézünk majd akkor annak.

Esetleg készüléket tudtok ajánalni,wifi hotspotot,mert többen használnánk a házban.

TP-Link M7200 4G jó lehet?

2020. szept. 1. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!