Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom beállítani a...

Delikvens 2113 kérdése:

Hogyan tudom beállítani a mobilnet használatot külföldön a Blackview 6800 pro készülékemen?

Figyelt kérdés

Tisztelt Mindenki!


Segítséget szeretnék kérni!

Már a második strapatelefonját használom a fent emíltett márkának, a problémám az újabb készülékkel az, hogy amint külföldre érek a telefon nem hajlandó használni a mobilnetet. Be van kapcsolva az adatbarangolás a mobilnet, próbáltam minden beállítási lehetőséget ami csak egy átlagfelhasználótól kitelik, mégsem működik.

Másik készülékkel lehet használni a mobilnetet és az előző Bv 7000 pro-val is hibátlanul működött, tehán nem a szolgáltatónál hanem a készülék beállításban kell legyen a hiba...

Szeretném megkérni akinek van ötlete, hogy miképpen tudnám orvosolni a problémát, legyen kedves segítsen!

A problémás készülék: blackview 6800 pro android 8.0.0.


A válaszokat előre is köszönöm!


2020. jan. 25. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Az új készülék mellé új SIM kártya is van?


Ha igen, akkor a szolgáltatónál is KÜLÖN be kell állítani, mert alapból nincs engedélyezve roaming, függetlenül attól, hogy a másikon volt.

2020. jan. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kedves Doszka!


Köszönöm a választ!

A SIM ugyan az, más készülékkel is ki lett próbálva és működik. Csak az új kínaiban nem szuperál. Sajnos!

Ezért gyanakszom arra, hogy a készüléknek lehet valami plusz korlátozása amit valahogy fel kellene oldani...

2020. jan. 29. 00:33
 3/4 anonim ***** válasza:
APN-t állítottál?
2020. jan. 29. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Többször is próbáltam, még szakemberrel is... Nem a Szolgáltató és nem is a csatlakozási pontok a hiba. A készülékkel lesz valami...
2020. jan. 29. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!