Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lézernyomtatót szeretnék...

Lézernyomtatót szeretnék vásárolni és hogy egy tonerkazetta több A4-es fekete-fehér lapot tud-e nyomtatni, mint egy tintapatron?

Figyelt kérdés

Olyat olvastam, hogy a kazetta 1000 lapot, egy tinta pedig 200 lap nyomtatására képes, nem tudom ebből mi az igaz?

HP LaserJet Pro M15w (W2G51A) Nyomtató a kiszemelt.



#vásárlás #tintapatron #lézernyomtató #tonerkazetta #Oldal/kazetta?
2020. szept. 6. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jól olvastad.
2020. szept. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te vagy az a kérdező aki pár napja csak annyit kérdezett, hogy melyik a jobb? Ha ennyire érdekel már bemehettél volna egy szaküzletbe vagy elektronika boltba. Igen a lézeres hatékonyabb.
2020. szept. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok. És mielőtt feltettem kérdésem, utána olvastam a többi " gyakoris kérdésnek" de sajnos pont az én kérdésemre nem találtam a választ, szóval kiírtam. Nem mellesleg pedig, nem mindenkinek van ideje szaküzletbe menni, csak netről rendelni :(
2020. szept. 6. 17:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!