Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mitől van ez a halk sistergés...

Mitől van ez a halk sistergés a hangrendszeren?

Figyelt kérdés
Sziasztok, egy régi sony hifi-t használtam eddig aztán elkezdtem egyik napról a másikra halk de azért nehezen de észrevehető sistergést hallani, gondoltam hogy lehet hogy van valami baja a rendszernek mert kb 13-14 éves, aztán kipróbáltam egy másik hangrendszerrel, egy kb 2 éves trust tytan 2.1-el, ott is ugyanez, pc-vel használom alaplapi hangkártyára rádugva jack kábellel mindkét rendszert, most ezzel a trust rendszerrel kipróbáltam azt is hogy az elosztón egy másik csatlakozóba dugom be de ugyanúgy megmaradt, semmi hangot nem játszok le egyiken se és mindkettőnél felerősödik ez az "alapzaj" vagy sistergés hogyha felcsavarom a hangerejét, ez mitől lehet?
2020. szept. 20. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
27%
pc-dből származik az a zaj
2020. szept. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tuti hogy nem mert most kipróbáltam azt is hogy kihúztam a hátlapi csatlakozóból a hangrendszer jack-jét tehát nemkapott sehonnan jelet és így is ugyanolyan
2020. szept. 20. 22:58
 3/4 anonim ***** válasza:
össze van még valamivel kötve a hifi? igaz, a földhurokra inkább búgó hang jellemző, de nem sokat vesztesz, ha kipróbálod úgy is a hifit, hogy azon kívül minden mást áramtalanítasz azon az áramkörön. Ha így se szűnik meg a zaj, kb. 10000 alkatrész van benne, ami meghibásodhatott, szóval ennél több segítséget abban az esetben csak szerelőtől kaphatsz, ha egyáltalán javíthatóra építették az elektronikáját
2020. okt. 11. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyne
2020. okt. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!