Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Adott egy Golf 4-es, melyben...

Adott egy Golf 4-es, melyben egy delta 6 fejegység van . Hogyan írjak bele olyan audio cd-t, amit felismer?

Figyelt kérdés
Nem rakok bele más fejegységet, mert pár hónap múlva új autót veszek, FM transmitter sem játszik,mert néha megy néha meg recseg. Csak CD. A multkor irtam egyet Windows Media Playerrel de nem játszotta le, a barátom Mazdája , ami pár èvvel újabb, az lejátszotta, de az ő fejegységében is hibát írt ki. Milyen formátumba kellene megírni őket, Milyen ìrási sebességgel? És milyen programmal? A Nero-t letöltöttem, de csak néhány zenét enged ráírni a demo verzióval, fizetni meg nem szeretnék érte. Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!😁

2020. szept. 21. 22:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kis kutatással találsz a neten ingyenes és jó író programot, a Windows Media Playert hagyd. Audio cd-ként írd meg, így le kell tud tudnia játszani. A legalacsonyabb vagy annál egyel nagyobb sebességgel írd.
2020. szept. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!